2737
2739
عنوان

اولین سالگرده نامزدی

224 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من اولین سالگرده عقدمه می‌خوام واقعا بترکونم بنظرتون چیکارایی کنم همه مات بمونن چی بخرمو کجا بریمو چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اومدم تبریک بگم هیچی بلد نیستم خوشبخت باشی😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731
2740
چيكار با بقيه دارى؟😐

اخه فامیلای شوهرم زیادن نامزد هم زیاد هستیم  بعدشم اونا خیلی دنباله پز دادنو ادا هستن هرکاری می‌کنن می‌توان به همه بگم ما کاره خیلی بزرگی کردیم فلان جا رفتیم می‌خوام کم نیارم 

نظری ندارم😐😐😐

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
چه ربطی داره من فقط ازتون ی نظر درمورد  اولین سالگرد نامزدیم خواستم چون خیلی برام مهمه

اگه برات مهم بود فقط زوم میکردی رو این ک چیکار کنی ب دوتاتون خوش بگذره اما تو میخوای چش اطرافیانتو در بیاری 😜

اخه فامیلای شوهرم زیادن نامزد هم زیاد هستیم  بعدشم اونا خیلی دنباله پز دادنو ادا هستن هرکاری می ...

شما لازم نيست مثل بقيه باشى كارى كن كه دل خودتو نامزدت شاد شه نميخواد جلب توجه كنى

واست جنگيدم اما تو خواب بودى:/🔥
اخه فامیلای شوهرم زیادن نامزد هم زیاد هستیم  بعدشم اونا خیلی دنباله پز دادنو ادا هستن هرکاری می ...

اینطوری خودتو بخوای درگیر حاشیه ها کنی خودت اذیت میشی و تو زندگیت مشکل بوجود میاد

2706