2737
2734
عنوان

مامانم غیر مستقیم گفت بارداری رو بزار واسه بعداز کرونا😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم به همین فکر میکنم ما که قرنطینه هستیم حداقل تو این دوران‌که عروسی وعزا ومراسم تعطیله ادم میتونه ...

اره بابا درسته مردا میگن باردار بشیم ولی خب خودشونم باهامونن دیگه ولمون‌که نمیکنن به امان خدا 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
2728
شوهرت خودشم الان میخواست حامله بشه دکتر و سونوگرافی بره اینقدر اصرار میکرد.خودت محکم وایسا بگو جونمو ...

اتفاقا شوهرم‌سر بارداری اولمم همیشه همه جا باهامه خودش برام وقت میگیره منو میبره میاره ازاین بابت نمیتونم بهش ایرادی بگیرم چون همیشه از کارش میزنه واسه راحتی من،ولی خب نگرانی هم‌داره دیگه تو این وضعیت😥😥😥

خدایا مسافر 
اره بابا درسته مردا میگن باردار بشیم ولی خب خودشونم باهامونن دیگه ولمون‌که نمیکنن به امان خدا 

الان تو بارداریت برای قبل کروناست؛به این چیرها ربط نداره هر آن یه اتفاقی میفته دیگه

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2738
اخه چرا موضوع ب این خصوصی رو مطرح کردی ک هرکس ی نظری بده نسبت ب تصمیمت دلسردت کنه. عیب نداره حرف هیی ...

نگفتم بهش کلا سر بارواری اولمم به کسی نگفتم تا چهار ماهگی ولی احتمالا خودش متوجه شده چون من دندونپزشکی وچکاپ رفتم‌حدس زده خواست منو روشن کنه😁😁😁

خدایا مسافر 

عزیزم وقتی تو این گرما که ادم میپزه کرونا تموم نشده مطمئن باش هیچوقت تموم نمیشه

یاد بگیرید با کرونا زندگی کنید...تمام

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊
2706