2733
2739

😑

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تنهاشون نزارید و پیش هیچکس حتی عمو و دایی و حتییی پدر بزرگاشونم بچه رو نسپارید . چون معمولا تجاوز از نزدیکان پیش میاد.من هر چقدرم سرم شلوغ باشه هر چقدرم کار ادراری یا جایی بخام برم تا بحال نشده یه ربع هم بچمو جایی بزارم. میترسم.همیشه همراهمه بچم

👨‍👩‍👦‍👦
2738

باید به بچه آگاهی داد که کسی حق لمس کردنش رو نداره و باید جیغ بزنه و فرار کنه و اگه اتفاقی افتاد به پدر مادرش بگه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
آخه هردوتاشونم بچه بودن البته پسره ابتدایی میخونه دختره رو لخت کرده بود دختره هم پنج ساله

مطمعنا بچه از جایی این صحنه ها رو دیده داشته عملی میکرده. احتمالا از اتاق خواب پدر مادرش دیده

👨‍👩‍👦‍👦
باید به بچه آگاهی داد که کسی حق لمس کردنش رو نداره و باید جیغ بزنه و فرار کنه و اگه اتفاقی افتاد به ...

نمیدونم ب کجا داریم میریم ک حتی ی پسر ابتدایی بفکر تجاوره

2706