2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لباس اینا  هرچی دلت میخواد خودت برا خودت میخری؟

نه عزیزم یه کارت داریم که رمز دومش فعاله برا خریدهای روزمره و خرید اینترنتی و هرچی که دلمون بخواد یه حساب پس اندازمدداریم که بحثش جداست

منو همسر مگه داریم..فاز ایناییکه از حقوقشون تو زندگی مشترک هیچ خرجی نمیکنن نمی‌فهمم...درک متقابل ندارن متاسفانه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738

خوب خوبیش  اینه هر چه دلم‌مبخواد میخرم

ولی مدیزیت میکنم یه مقدار اول ماه پس انداز میکنم اصلا دست نمیزنم کارت میریزم کلا خونه س ...ببینم میتونم ربع سکه یا طلای چیزی باهاش میخرم

بعد سعی میکنم یهوی خرید نکنم بعدن پشیمون شم

فصلی و مناسبتی میخرم 

بیخودی بزل و بخشش ندارم واسه هدیه دادن 

خرج میکنم از پول همسرم پول خودمو جمع میکنم و بهش میگم مال خودمه بعد ک یهو خواست یه ماشینی خونه ای چیزی بخره هرچی جمع کردم قلمبه میدم بهش ک کمکش کنم اونم ذوق میکنه 

یعنی بدون اجازش چیزی نمیخری؟

اخه ما همه جا با هم میریم و درمورد همه چی باهم حرف میزنیم در نتیجه قبلش درمورد چیزایی که قراره بخریمم حرف میزنیم بحث اجازه نیس بحث اینه که ما باید توافق کنیم میگم چون قسط زیاد داریم و در غیراینصورت نمی چرخه

ایز لودینگ ... 😬
2706