2737
2734

ما رسم داریم مادر عروس صبحانه ببره

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنده خدا عروسو داماد اونقدر به خاطر روز قبل خسته هستن فرصت بدین حداقل تا ظهر بخوابن این رسم های بیخودو جمع کنید دیگه

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2740

هیچی😂😂

اخه مگه قراره چ اتفاقی بیوفته ک زن ب کاچی و صبحونه مفصل نیاز پیدا کنه من نمیفهمم😂😂😂

من ک گفته بودم رفتم خونه خودم میخوام تا سه روز فقطططط بخوابم انقد ک قبلش بدو بدو داشتم

من که خونه پدرشوهرم بودم  فردا صبحش هم پدرشوهرم اومد تو اتاقم دنبال نبات و زعفرون و کوفت و زهر ...

وای چه پدرشوهری بلا دور 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

مادرشوهر در میزنه 

داماد درو باز میکنه 

عروس بلافاصله دستمال خونیو پرت میکنه تو صورت مدر شوهر 

بعد همه کل میکشن و وارد خونه عروس و داماد میشن صوبونه میارن براشون همه صبونه میخورن😋

رسم جالبی بود اگه واقعی بود

هیچ کس در کل ما زیاد به رسم پایبند نیستیم الان فقط رسم داریم که بعد از چن روز که گذشت مادر عروس خاتواده دونادو دعوت میکنن با عروس و دوماد و قبلش نباید مامان عروس عروسو ببینه

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2706