2737
2734

از دیشب خونه ی عموم بودیم .. دیشب حرف میزدیم و بحث میکردیم اصلا گوشی دست نگرفتم .. فقط امروز اونا داشتن بحث میکردن راجب خونه و ماشین و کار پسر عموم ..منم دیگ گوشیم و دستم گرفتم .. دختر عمومم دستش بود .. کسیم با من حرف نمیزد .. بحثیم بود ک من نمیتونستم دخالت کنم .. اگه هم خیره میشدم و ب آدما گوش میدادم بابام میگفت تو داشتی به پسر عموت نگاه میکردی .. ب ی گوشه خیره میشدم هی میگفتن چته چته .. دیگ ی دوساعتی من بیکار بودم گوشی دستم بود .. دیگ الان میگه خونه ی مردم گوشی دست نگیر

کاربری برا دونفر .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این خانواده ی ماها دیوانه اااااان بخدا

میبرنت ی جا جز ب دیوار نگاه کردن کاری نداری بعد میگن گوشیو نگیر دستت

من رابطم با هیچ پسری بیشتر از سه ماه طول نکشیدهالبته کمتر از سه ماه هم طول نکشیدهاصلا طول نکشیده ولم کنید../
2738

من فقط خونه مردم گوشی دستم میگیرم 😂😃

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2706