2733
2734
عنوان

خنده دار ترین اتفاق ها

290 بازدید | 28 پست

یکی از خنده دار ترین اتفاق من بر میگرده ب یک ماه پیش عروس کشون ما از شب عروسی جداست و توی عروس کشون لباس سنتی میپوشیم منم چون پارچم سفت بود و مدلش تنگ و دو تا چاک هم جلوش داشت 😑ت عروس کشون ما ی بازی داریم و ت این بازی اسم منو صدا زدن و من باید می دویدم 😑دویدم تا نصف راه ک شپلف افتادم چون چاک هام تنگ بود اونم جلو کلی پسر و فامیل حالا این بماند بلند شدم خودم رو نباختم باز دویدم باز شپلق افتادم 😑دیگه هیچی ایندفعه پسرا داشتن زمین رو گاز میزدن🤣

یا اون روز رفتم بازار با مقنعه برعکس😂

یا ت عروسی یادم رفته بود مارک لباسم رو بکنم😂

دیوانه سالم

الانه خورده بشی به خاطر عروسی در کرونا.😣

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

عروسی🤥🤔🤫🤫🤫🤫🤫🤫

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 

یه بار بیرون دعوامون شد فاز فیلم هندی برداشتم گفتم تو هیچ وقت منو درک نمیکنی لعنت بهت لعنت ب من ک وقتمو گذاشتم ب پای تو هیچ وقت منو درک نمیکنی منو بذار خونمون خودت برو ریختتو نبینم😂 گفتم الان میگه نزن این حرفارو عشقم من بی تو میمیرم دیدم گف باشه هر جور راحتی 😂😂😂🤣🤣🤣 خیلی ضایع شدم

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
چه تباهی😂😂😂😂😂😂 ضربه مغزی نشدی 

😂ن ضربه مغزی نشدم ولی وقتی بعد عروس کشون عروس و داماد ی جای مخصوص میشینن بعد منم بدو بدو رفتم جای مخصوص نشستم تا عروس اینا اومدن باید ب من پول میدادن ک بلند شم ولی همین که رفتم جای مخصوص بشینم بزرگ ترا منو دعوا کردن حالا افتادم از این طرف اینکه منو دعوا کردن بغضم گرفت همونجا نشستم گریه کردم حالا یکی بیاد منو آروم کنه ب غلط کردن افتادن😂😂

دیوانه سالم
😂ن ضربه مغزی نشدم ولی وقتی بعد عروس کشون عروس و داماد ی جای مخصوص میشینن بعد منم بدو بدو رفتم جای م ...

☹☹وا پول ندادن 

خوب کردی گریه کردی من بودم کل عروسیرو بهم میریختم 😑😑مگه الکیه ادم دوبار زمین بخوره تهش هیچی به هیچی ☹☹

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2706