2733
2734
عنوان

امروز یه خبر از عشقم گرفتم😏😔

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 24 پست

وای یاد خودم افتادم فک کن من اونجا بودم باهم بهم زده بودیم من خونشون بودم به مامانش میگفت یا بریم خواستگاری یا منو دیگه نمیبینین بیشعور حرمت ۴ سال رابطه با منو نگه نداشت من تو دلم خون بود ولی به روم نمیاوردم به مامانش میگفتم خب برید اگه دوسش داره شب عقدشونم اونجا بودم کنار من سر سفره نشسته بود حلقه دستش طناب گردن من بود ومن باز به رو نیاوردم اما امان از دلم 

شما هم واسه پدر من دعا کن از صبح دارم گریه می کنم حال بدش رو میبینم ارزو میکنم هیچکس مریضی پدر و م ...

چشم 

انشاا...به حق فاطمه ی زهرا هم پدرتون هم پدر خودم شفا بگیرن من که دارم ذره ذره جون میدم بابای سرحالمو کسی که همیشه پشتمون بود قوی بود مثل کوه اینطوری مثل یه تیکه گوشت روتخت  ببینم

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات شم همونه تغییری نکرده 😔😔😔دوروزه فقط خوابه حرف نمیزنه تکون نمیخوره هوشیاری نداره هنوز  ...

الهی عزیزم 😔😔انشالله هرچ سلامتیشونو ب دس بیارن گلم ناراحت نباش 😔

براش صدقه بدین نذر کنین 

و همچنین خالک تو سر تو ک منتظرشی ببخشی ها البته😂😂😂

آره واقعن خاک تو سر من

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2731
الهی عزیزم 😔😔انشالله هرچ سلامتیشونو ب دس بیارن گلم ناراحت نباش 😔 براش صدقه بدین نذر کنین 

مرسی فدات شم 

کلی نذر کردیم هرشب و هروز براش صدقه میدیم فقط خدا کمکمون کنه انشاا...

خدایا شکرت
چشم  انشاا...به حق فاطمه ی زهرا هم پدرتون هم پدر خودم شفا بگیرن من که دارم ذره ذره جون میدم با ...

ان شاءالله به زودی همه ی مریض ها بهبود پیدا میکنن

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
برای شفای پدر هردوتاتون نفری یدونه ایت الکرسی خونم شماام برای پدر من صلوات بفرستین

مرسی عزیز دلم 

خدا پدرتونو براتون نگه داره به حق ضامن آهو امام رضا ضامن همه پدرا باشه

خدایا شکرت
مرسی عزیز دلم  خدا پدرتونو براتون نگه داره به حق ضامن آهو امام رضا ضامن همه پدرا باشه

الهی امین گل قشنگم

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡
2740