2726
عنوان

امروز یه خبر از عشقم گرفتم😏😔

555 بازدید | 24 پست

سر دختره با خانوادش دعوا کرده گفته فقط منتظرم سربازیم تموم شه دست دختره رو بگیرم برم پشت سرمم نگاه نکنم...😑😑😑

خدایا شکرت... 

منم اینجا منتظرم سرش به سنگ بخوره برگرده😏🙃

من چقد خرم😑😑😑

خاک تو سرش😐🖐️

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخ عين من اخرم رفت اونو گرفت 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ولش کن بیخیال

یه اشتباه بوده که تموم شده رفتع

واسش ارزوی خوشبختی کن تا خودت خوشبخت بشی

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
میشه برای شفای بابام دعاکنید  التماستون میکنم

شما هم واسه پدر من دعا کن

از صبح دارم گریه می کنم

حال بدش رو میبینم ارزو میکنم هیچکس مریضی پدر و مادر نبینه

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
شما هم واسه پدر من دعا کن از صبح دارم گریه می کنم حال بدش رو میبینم ارزو میکنم هیچکس مریضی پدر و م ...

برای شفای پدر هردوتاتون نفری یدونه ایت الکرسی خونم شماام برای پدر من صلوات بفرستین

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡
عع عزیزم خیلی دنبال کاربریت گشتم پیدا نکردم حال پدرتون خوبه؟

فدات شم همونه تغییری نکرده 😔😔😔دوروزه فقط خوابه حرف نمیزنه تکون نمیخوره هوشیاری نداره هنوز 

داریم روانی میشیم 

هر روز یه درد جدید یه مشکل جدید داره 😢😔بمیرم براش

خدایا شکرت
برای شفای پدر هردوتاتون نفری یدونه ایت الکرسی خونم شماام برای پدر من صلوات بفرستین

چشم گلم

من صلوات میفرستم براشون

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
2706