2737
2739

خانما نماز شبو سرچ کردم خیییلی طولانیه یادمه ی بار تایپیک زدم گفتن خلاسه میشو بخونیش چجوری بخونم اخه نماز وتر خیلی زکر داره یا اون ک میخاد چهاراا دو رکتی واسه ناز شب بخونی اینا میشه در کوتا و اسون ترین راهی ک میشه برام ووضیح بدین 

و خدایی ک بشدت کافیست ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من نمی دونم و نخوندم تا حالا اما تو تفسیر نور گویا  آقای قرائتی می گفت که 11 رکعته و بدون قل هو الله هم حتی میشه خوند

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
اگر دیدی اوایل نمیتونی فقط وتر بخون یا از ۴تا نماز یکی بخون با شفع و وتر

خو وتر زکراش خیلی زیاده انگار قبلا گفتن میتونی دوتا زکرشو خودت انتخاب کنز بقیه رو نگی 

2740
یعنی 11 رکعت نماز ساده ی ساده 

ن بابا ۴ بار نماز دورکتی ساده میخونی بعد نماز شفع حمد توحید و ناس و تو رکت دومش حند توحید و فلق و بعد تشهد سلام ولی وتر سختههه هزارتا زکرا اوف 

نیت می کنی 2 رکعت از نافله شب می خوانم مثل نماز صبحه همین

واقعا خوبه یعنی اخه احساس میکنم زیاد مورد قبول نیس دوس دلرم عمیقتر عبادت کنم 

چهار تا دو رکعتی نماز مثل نماز صبح داره که سوره هم میتونی نخونی بعد یه دو رکعتی به اسم شفع و یک یک رکعتی به اسم وتر نماز وتر تو قنوت یه سری اذکار داره که اونا همش مستحبه هرچقدر شو تونستی بگو 

مهم اون سه رکعت شفع و وتره و میتونی فقط همین سه رکعت رو بخونی بازم حال نداشتی و وقت نداشتی همون یه رکعت وتر رو هم میتونی تنها بخونی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
واقعا خوبه یعنی اخه احساس میکنم زیاد مورد قبول نیس دوس دلرم عمیقتر عبادت کنم 

عزیزم خدا حتی گفته قبل سحر پاشید تو همون رختخواب نیت عبادت کنید خدا قبول میچنه

نظر من عبادت فقط نماز نیست میتونه عبادت این باشه به خاطر خشنودیه خدا یکی از خصلتایی بدت ( قیبت، حسادت، دروغ، خشم،...) ترک کنی 

میتونی تو کل روز استغفار بگی میتونی قرانو با منی بخونی

حتی میتونی به یاد خدا نعمتاش بزرگیش فکر کنی

البته که هیچ چیز مثل سحر نشینی نیست و نماز اول وقت

سر نمازت منم دعا کن خش بحال سعادت که خدا صدات زده سر سجادش

2706