2737
2734
عنوان

اكستنشن مو

| مشاهده متن کامل بحث + 5748 بازدید | 42 پست
ازدیجی کالا بخرم.عزیزم .من وقتی میزنی نیازبه شستشو داره؟گلم ببخش اینهمه سوال میپرسم.خیلی غصه میخورم ...

ديجي كالا يا داروخانه ي انلاين ,عيبي نداره راحت باش .نه بو داره نه روغني نياز به شستشو نيست دو بار در روز صبح و شب جاهايي ك خالي شده و ريخته رو بذار تو الويت ,شيميايي نيست بيشتر موادش عصاره بابونه و دم اسبي و از دست مواده .موهات به حد دلخواهت رسيد قطعش كن مو بهش وابسته نميشه موهايي ك ريخته كامل در مياد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ديجي كالا يا داروخانه ي انلاين ,عيبي نداره راحت باش .نه بو داره نه روغني نياز به شستشو نيست دو بار د ...

دیجی کالا زده ناموجود.من هفته ای سه بار دارم روغن کندش میزنم.چون یاد میشورم وموهام به شدت نازکه میترسم ازشستشوی زیادتر.به خدا دارم دق میکنم.درسته ازبچگی کم پشت و نازک بوده ولی دیگه نه دراین حد.به نظرت روزهایی که کندش نمیزنم این واسپری کنم به موهام؟ازروزی که بهم گفتی همه داروخونه هاروگشتم نداشتن.امیدم به همین بود به خدا😔

2728
دیجی کالا زده ناموجود.من هفته ای سه بار دارم روغن کندش میزنم.چون یاد میشورم وموهام به شدت نازکه میتر ...

عزيزم شستن زياده ك مو رو ضعيف ميكنه ,تازه اب داغ ,وايسادن زير دوشو شستش يعني خودت خود بخود موهاتو داغون ميكني 

عزيزم شستن زياده ك مو رو ضعيف ميكنه ,تازه اب داغ ,وايسادن زير دوشو شستش يعني خودت خود بخود موهاتو دا ...

آره میدونم.ولی یه روزدرمیون ‌که روغن میزنم مجبورم بشورم موهام.نلا روپیدا کنم روزهایی که روغن نمیزنم .میزنم تا فرداش بشوزم همراه روغن

2738
فکر نکنم تداخل داشته باشن.چون روغن هم گیاهیه.نلاهم محلولش گیاهیه.آلوورا چطوری زدی؟

آلوورا رو تازه از عطاري تهيه كن ,نصف ساقشو برش بده اون وسطشو تخليه كن ميكس كن بزن به ريشه موهات 45 دقيقه بمونه 3 روز در هفته عاليه