2737
2739

مثلا من یکی مزاحمم شد توی ماشینش بود قصد اذیت...داشت منم برگشتم یه اخمی بش کردم بعد یه سنگ از زمین برداشتم بیچاره گرخید فرار کرد فک کنم فکر کرده میخوام بزنم ماشینشو داغون کنم  

دوستم تعریف میکرد مادرش دبیرستانی بوده یه اقایی دم مدرسه با موتور مزاحمش میشده و اینا الان همون اقا بابای دوستمه    

شما هم اگه عکس العمل جالبی داشتید بگید یا مثلا اگه به ازدواج ختم شده چطوری بوده؟...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من که از درون زجر میکشم هردفعه کسی مزاحمم میشه، دست خودم نیستاا ولی از بچگی یجوری تو ذهنم کردن انگار من مقصرم اگ یه نر مزاحم میشه😒

ولی جدا از همه ی اینا خیلی عجیبن افرادی که با مزاحمشون ازدواج میکنن 😐طرف پلید ترین رفتار ممکن رو از خودش نشون داده میری زنش میشی؟؟

یبار جلو دادگاه یکی خیلی سیریش شده بود تا جایی که اومده بود کنارم بیا شماره مو بگیر همه هم بدجور نگاه میکردن 

دیگه زدم به سیم اخر رفتم پیش سرباز درب ورودی گفتم اون اقا مزاحم منه مرده هم پا به فرار گذاشت 

از اون به بعد سربازه تحویلم گرفت گفت بیا اینجا بشین 😁😁

(حدود دو سه ساعتی اونجا منتظر موندم شوهرم داخل کار داشت)

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

شب داشتم میرفتم عابربانک یه ماشین هی وایمیستاد بوق میزد منم گوشیمو دراوردم انگار دارم پلاک ماشینشو میخونم واسه یکی اونم در رفت خیابونم شلوغ بود وگرنه از ترس میمردم

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه

من یه بار با دوستم رفته بودم بیرون بعد این دوستم یه کفش پوشیده بود خیلی شبیه این کفش هایی که نظامی ها میپوشن

بعد بند کفش باز شده بود، یه پسره از کنارمون رد شد، داد زد:سرباز سرباز بند کفشت بازه

دوست منم یه سلامی نظامی رفت و گفت اطاعت سرهنگ دیگه تکرار نمیشه

لا اقة لنا.
2706