2733
2734

سلام من بستنی درست کردم طبق دستورش رفتم ولی طعمش جالب نشده یعنی مث بستنی سنتی ها نیس ی جور طعم و بوی بدی میده فک کنم بوی ثعلب باشه وقتی همراه شکر به شیراضافه میکنم بوشو حس میکنم تا آخرم همین بوی رو میده ....من جایی رو اشتباه کردم یا مال شما هم همینطورمیشه ؟

زن❤️زندگی🥰آزادی🍀 برای تغییر مغزهایی که پوسیدن....💪🎈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگ وانیل بزنی خوب نمیشه؟؟ 

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
2738

زعفرون غلیظ بزن گلاب دوآتیشه بزن مغز پسته بریز و یذره پودر هل مگه میشه بد بشه ؟  من خودم شکر و ثعلب رو قاطی میکنم و یذره یذره برمیدارم با انگشت شصت و سبابه میمالم تا خوووب مخلوط شه بعد میریزم 

بزغاله ها وقتی ناراحتن صداشون بزغالود میشه  تو اگه بیل گیتس بودی باغچه خودتو بیل میگیتسیدی😏🖖
نه مال منم همینطور میسه ب علاوه اینکه هر چقدرم طبق دستورش عمل میکنم تیزه های یخی توش داره

خوب هم میزنی؟؟ خواهر من درست میکنه انصافا خیلی خوب میشه ولی هرچند ساعت هم میزنه

والا همه مراحلشو دقیق طبق دستوری ک خیلی تعریفشو کردن درست کردم چندبارم امتحان کردم باز همون بوی رو میده ثعلب رو هم از جای معتبری گرفتم آدم عوقش میگیره 😑😐

خوب هم میزنی؟؟ خواهر من درست میکنه انصافا خیلی خوب میشه ولی هرچند ساعت هم میزنه

منم ۶بارهر۴۵دقیقه هم زدم ولی تغییری نمیکنه

2706