2737
2739
عنوان

شیرم کم شده

84 بازدید | 12 پست

سلام خانوما..من تا دو ماهگی بچم خونریزیم زیاد بود،بعد دکتر برام آمپول قطع خونریزی تجویز کرد،اونا رو که زدم شیرم خیلی کم شده،باید چیکار کنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه میشه!یعنی چی عزیز؟

پارسال جنینم تو ۱۴هفته قلبش ایست کرد و مرد ... از اون موقع پرولاکتین =هورمون شیرم بالا بود دارو خوردم و نرمال شد اما هنوز از سینه هام یکم شیر میاد باردارم نمیشم😞😞

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
آخ عزیزم ناراحت شدم..دوباره باید بری دکتر خب چند وقته اقدام میکنی و نمیشی؟

قربونت عزیزم💓 اردیبهشت پارسال کورتاژ شدم بعدش دارو و ...مصرف کردم تا مرداد که دکترم گف اقدام کن ،از اون موقع تا حالا اقدام کردم و نشده اونقد دکتر رفتم ک نگو ..دکترمم جز بهترینای شهره اما خب نشده با این وجود..

2738
قربونت عزیزم💓 اردیبهشت پارسال کورتاژ شدم بعدش دارو و ...مصرف کردم تا مرداد که دکترم گف اقدام کن ،از ...

الهی...دعات میکنم گلم

غصه نخوری،اطراف من خیلیا باردار شدنشون طول کشید ولی الان همشون یا نی نی تو دلشونه یا تو بغلشون   

ببخشید مطمئنی شوهرت سلامته؟از لحاظ اسپرمو ...

الهی...دعات میکنم گلم غصه نخوری،اطراف من خیلیا باردار شدنشون طول کشید ولی الان همشون یا نی نی تو دل ...

قربون محبتت لطف میکنی 💓💓واقعا دل خوش ب دعاهای عزیزایی مث شمام

خداروشکر ، انتظار سخته

شوهرم مشکل نداره ازمایشای مرکز ناباروری داده

قربون محبتت لطف میکنی 💓💓واقعا دل خوش ب دعاهای عزیزایی مث شمام خداروشکر ، انتظار سخته شوهرم مشکل ...

خب پس شوهرت که الهی شکر سلامت هستن،خودتم که قبلا باردار شدی و نازا نیستی...

پس نی نیتون خییییییلی ناز داره  

میاد ایشششششالا به حق فاطمه زهرا به زودی میاد مامانش  

خب پس شوهرت که الهی شکر سلامت هستن،خودتم که قبلا باردار شدی و نازا نیستی... پس نی نیتون خییییییلی ن ...

عزیییزم 😅😅ممنونم مهربون ان شا الله💓💓امید بخدا