2737
2734
عنوان

چشمام خیلی شوره😔😔😔

1029 بازدید | 48 پست

از بچگی اینجوری بودم یادمه تا مامان بابام باهم گرمو صمیمی میشدن و منم تو دلم خیلی خوشحال میشدم فرداش شکراب بود ..تو زندگیم همه چی اینطوری بوده ..تازگیا شوهرم درامدشو بهم نمیگه چون چشام شوره فرداش کلی به مشکل میخوره 😔😔امروز درامد داداشمو گف ..گفتم دیگه اینارو بهم نگو خودت میدونی مشکلمو ..مثلا هفته پیش داداشم تو یه روز دو تومن درامد داشت خوشحال شدم فرداش دوازده تومنش به باد رفت🥺چیکار کنم😭

به منم بگو چطور چشامو شور کنم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جاریم خیلی جلوم پز میداد گفتم خوشبحالت داره کارشون ب جدایی میرسه ..کلی زیر بار قرض رفتن فقط ما ازشون دو میلیارد پول میخوایم کلی از پسر خاله هاش قرض گرفته

جاریم خیلی جلوم پز میداد گفتم خوشبحالت داره کارشون ب جدایی میرسه ..کلی زیر بار قرض رفتن فقط ما ازشون ...

بیا جاری منم چشم بزن .

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2738
چیش خوبه؟🙄

اینکه هروقت از کسی خوشت نیامد چشمش میزنی .

2706