2733
2739

ده سال پیش هرماه پول ریخته بودن تاحالا۴تومن جمع شده حالاگفتن ۳۰تومن  وام مسکن بهش تعلق میگیره بنظرتون توی این اوضاع سی تومن چی میکنه؟ الان پسرخواهرم ۱۵سالشه ...اگه این پولهارومیداد طلابراش الان کلی سودکرده بود ...بنظرتون چکارکنه؟ ۴تومنو دراره بزاره بانکی دیگه ؟ شماحساب دیگه سراغ ندارید؟

وام رو بگیره بورس بذاره🤷

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 کارآزادتون چی بودببخشید؟

خانوم من رشتم حقوق بود الان مدیر حقوقی یه شرکتی ولی از بچگی کار کامپیوتری یاد گرفتم چند تا مدرک مجتمع فنی دارم 

کار کامپیوتری کردم درامدشم خوب بود واقعا 

2738
چهارتومنشو بنظرت چکارکنن؟

خانوم بی ادبی ولی هیچی فعلا البته بورس می تونه خوب باشه من خودم تو بورس پول گذاشتم ولی من قبل شغل فعلیم یه مدت تو بورس مار می کردم آشنا زیاد دارم و تا حالا ضرر نکردم ولی باز هم ریسک