2733
2734

نشده خداروشکر 

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

هیچی یادم رفت به کل

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من در دوران بلوغ بشدت عاشق شهاب حسینی بودم طوری ک افسردگی گرفته بودم ک اینهمه فاصله است بینمون حس میکردم هیچ انگیزه ای تو این دنیا ندارم تااینکه چندوقت بعدش عاشق مهدی سلوکی و بعدش گلزار و...وهمینطور عشق بود ک سرازیر میشد 😂😂😂

اگر دهر بر کسی وفادار بود علی (ع) سزاوار بود
2728

بله شده البته طرف هم منو میشناخت یعنی همکلاسی بودیم... واقعا حس مزخرفیه

هیچی نگفتم تا اخرش و خداروشکر میکنم که نگفتم چون بعدها معلوم شد آدم نااهلی بوده!

همه‌ی ما فقط حسرت بی‌پایان یک اتفاق ساده‌ایم که جهان را بی‌جهت یک‌جور عجیبى جدی گرفته‌ایم!

اوووف 4 سال به عشقش رفتم دانشگاه اما نکبت بی شعور حتی نگاهم هم نمی کرد میدیدمش دستام یخ می کرد کلا حواسم بهش بود اگه نمیومد سر کلاس میمردم واسه اون لباس ست میکردم واسه اون ادکلن خفن می زدم اما اون پدسسسگ آخرشم یه دختر از یه رشته ی دیگه گرفت و من موندم و یه دنیا غم...  البته الان که سالها گذشته میدونم که اونقدرها هم ارزشش رو نداشت ولی خب جوون بودیم دیگه

پروفایل عکس خودم نیست

بله شده در اوایل جوانی در دانشگاه به وی دل سپردم ۴سال به طول انجامید اما ناجرفام چرا که نه میشد پای بر غرور بنهم و نه میشد بیخیال آن حس گشته و رها باشم وی بسی گاگول بود و نفهمید شایدهم نکبتی خودش را به نفهمی زد

در نهایت این عشق به طرفه به فنا رفت 

حالیا ۶_۷سالی از پایان آن عشق گذشته و بارالها شکر که نشد که بشود

پایان

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2738
اره من در دوران بلوغ بشدت عاشق شهاب حسینی بودم طوری ک افسردگی گرفته بودم ک اینهمه فاصله است بینمون ح ...

دل نبوده که خواهر کاروان سرا بوده😂😂😂😂😂

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢