2737
2734
عنوان

میشه راجب نامزدم راهنمایی کنین

2723 بازدید | 60 پست

سلام من آبان ماه عقد کردم.نامزدم با التماس و اینکه خیلی دوسم داره اومد جلو.ولی یک ماه ک گذشت گفت پدرت چرا با من حرف نمیزنه در صورتی ک پدرم 70 سالشه و کلا کم صحبته.بهم گفت نمیدونم چیکار کرده بودم خدا همچین خانواده ای و جلوم دراورده...این حرفش خیلی ناراحتم کرد...در صورتی که خانواده من همه جوره هواش و دارن و حتی چهار قلم جنسی که قرار بود ایشون بگیرن و هم مامانم گروناشو گرف...بعدش من با بابام حرف زدم وبابامم با ایشون دیگ گرم میگرف...با سی ملیون وام ازدواجم ی ماشین خریدم ک کلا زیر پای ایشونه...و کلا همه احتیاجای خانودشو برطرف کرد...بعدش بهانه گیری این آقا شروع شد ب من که لباسمو نمیشوری.این کارو نمیکنی...و خیلی بهانه های دیگه...بحثامون زیاد شده...تا اینکه پریروز ک خونشون بودم گفتم بیا بالا باهم بخوابیم برگشت گفت میخوام پیش مامانم بخابم ....این حرفش ناراحتم کرد..

امروز هم اومد خونه ما منم ماشین د ازش گرفتم و گفتم لازمش دارم بعدش گفت هرجا بری باهات میام گفتم نه..ک اینم جریان داره...بعد بهش گفتم از دستت ناراحت شدم و غرورمو شکستی وقتی بهم دیشب اونجوری گفتی اونم ی لبخند زد و گفت فردا ی چی بگم سریع ناراحت میشی ک....

خانوما خونشون دوره و الان رفته به نظرتون بهش پیام بدم رسیدی.....

اتفاقای دیگر و تو پستای بعدی پینویسم...قصد دارم کلایه هفته اصلا باهاش حرف نزنم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چندسالشه

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴
2731
کسی از دوران عقد انتظار داره لباساشو بشوری بری باهاش تو یه خونه زندگی خونتو تو شیشه میکنه😐

انقدرم شستم ک......

خیلی اشتباه کردم.به خاطر موقعیتم خیلی خاستگار داشتم ولی....من معلمم و دانشجوی دکترا به نظرتون طلاق بگیرم؟

ن اصلا قهر نکن طولانی مدت عزیزم خیلی بده. 

پیام بده رسیدی و خیلی هم خوب حرف بزن بزار یکم آروم بشه عذاب وجدان بگیره ب خودش بیاد ی موقع مناسب آروم و منطقی باهاش حرف بزن. نگو مردا این چیزا رو نمیفهمن باید بلد باشی اونو مث موم نرم کنی 

فقط از عمق وجودته که میتونی خدا رو حس کنی.... ❤️💜
2738

[QUOTE=145535125]29 من 26[/QUOپروش کردی عزیزم 

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴

چندسالتونه شماواوشون؟

یکم صبرکنید برای سرخونه زندگی رفتن

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
ن اصلا قهر نکن طولانی مدت عزیزم خیلی بده.  پیام بده رسیدی و خیلی هم خوب حرف بزن بزار یکم آروم ...

هرچی تا الان گفته نه بهش نگفتم...عکس دوس دختر سابقشو تو لبتابش دیدم کنار اومدم باهاش... به مادرم بی احترامی کرده....نمیتونم..موندم چیکار کنم

انقدرم شستم ک...... خیلی اشتباه کردم.به خاطر موقعیتم خیلی خاستگار داشتم ولی....من معلمم و دانشجوی د ...

اگر حس میکنی به همدیگه علاقه ندارین یا خیلی کم شده بهتره اول بری پیش مشاور شاید تونستین مشکلتونو حل کنین چون این بهانه های الکی که لباسامو نشستی اصلا قابل درک نیست و اینطور که نوشتی انگار نامزدت بسبت بهت سرده شاید کس دیگه ای رو میخاسته

انقدرم شستم ک...... خیلی اشتباه کردم.به خاطر موقعیتم خیلی خاستگار داشتم ولی....من معلمم و دانشجوی د ...

خب چرا با خواستگارای دیگت ازدواج نکردی ؟؟؟؟

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
چندسالتونه شماواوشون؟ یکم صبرکنید برای سرخونه زندگی رفتن

رفته خونه هم گرفته...با اینکه میدونه عروسی آرزومه...تو کرونا میگه نمیگیرم.چون میترسه بخاطر مامانش...همش میگه مامانم مامانم....میگ اولویت من اونه 

هرچی تا الان گفته نه بهش نگفتم...عکس دوس دختر سابقشو تو لبتابش دیدم کنار اومدم باهاش... به مادرم بی ...

ببین اگه میبینی ادم پرو و بی چشم و رویی به خانوادت توهین میکنه نادیده ات میگیره جدا شو

سنش کم نیس درست بشوام نیس تا خیلی دلبسته نشدی خودتووراحت کن 

چرا باهرچیزی کنار میای اخه

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2706