2737
2734

گوگل کامل با تصویر توضیح داده 

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

وبلاگ های سنتی از مد افتاده ..برو تو ویرگول وبلاگ بساز هم مدرنه هم کار کردنش راحته و هم بازدید داره . وبلاگ های قدیمی دیگه بازدید نمی گیرن

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وبلاگ های سنتی از مد افتاده ..برو تو ویرگول وبلاگ بساز هم مدرنه هم کار کردنش راحته و هم بازدید داره ...

ویرگول ی سایته؟

ایمیل چجوری بسازم؟من خیلی پرتم تو این مواردا

2728
ویرگول ی سایته؟ ایمیل چجوری بسازم؟من خیلی پرتم تو این مواردا

آره سایته ....برای ساخت ایمیل تو گوگل بزن «جیمیل» وارد سایت شو ادامه مراحل رو خودش راحت یاد میده بهت.

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)