2733
2734
عنوان

☁️سرویس چینیم چطوره++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3269 بازدید | 203 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مبارکت باشه عروس خانم خوش سلیقه ای

فدات شم مهربون ممنونم💙

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
2731
خیلیییی خوشکله😍😍😍😍

وااای مرسی مهربون💞💞🤗

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
کاش مدل هایی که طرح زر کوب دارن میخریدی... البت مبارکه

اونوقت باید قاشق و اینام طلایی برمی‌داشتم بهش بیاد اونارو از قبل خریدم اخه 

اونوقت باید قاشق و اینام طلایی برمی‌داشتم بهش بیاد اونارو از قبل خریدم اخه 

نه بابا چرا ست.... من خودم با جاریم داریم ولی قاشق طلایی نخریدیم

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
مبارکه خیلی قشنگه اگر ناراحت نمیشی میشه بگی چینیت رو چند گرفتی

اره عزیزم حتما 102 پارچه خریدم با دوتا کاسه سالاد و 12 تا پیاله  اضافه خریدم یک میلیون و هفتصد و چهل 

2738
پس اگه آبی داری تو ست آشپزخونه ت خوبه مبارکه😍

ممنونم عزیزم 💙

نه بابا چرا ست.... من خودم با جاریم داریم ولی قاشق طلایی نخریدیم

نمیدونم بنظرم باید ست میخریدم شماهم تازه عروسی کردی؟ 

اره عزیزم حتما 102 پارچه خریدم با دوتا کاسه سالاد و 12 تا پیاله  اضافه خریدم یک میلیون و هفتصد ...

چقدر خوب کرفتی از کحا

تو نی نی سایت، هر تایپیکی میزنی، یه عده ثابت هستن که بگن استارتر پسره،انگار سونوگراف تعیین جنسیتن
2706