2737
2734
عنوان

وقتی عشقتون ۲ ماه بعد از کات برمیگرده بهترین رفتار و عکس العمل چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1460 بازدید | 39 پست
به سوسن بگو بیخیالش شه به سوسن بگو فقط کااات

سوسن ۳ ساله باش دوس بوده نمیتونه ب همین راحتی دل بکنه

قسم به پاییز ... قسم به دلتنگی ... قسم به عطرِ تنِ یار ... قسم به آهنگ صدای یار ... قسم به لحظه دیدار ... قسم به عشق ‌... که زیباتر از عشق نیست در جهان هستی ... خدایا برسان مرا به یار یار یار ... ❤❤

دوستان لطفا نگین تموم کنه فقط راهنمایی بدین که چه صحبتی بکنه که عشقش هم بدونه سوسنم واسه خوش گذرونی نمیخواد رابطه رو

قسم به پاییز ... قسم به دلتنگی ... قسم به عطرِ تنِ یار ... قسم به آهنگ صدای یار ... قسم به لحظه دیدار ... قسم به عشق ‌... که زیباتر از عشق نیست در جهان هستی ... خدایا برسان مرا به یار یار یار ... ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم میکوبیدمش تو دیوار باهاش قرار هم نمیذاشتم ک بخواد وقت نکنه بیاد😐 کسی ک یبار آدمو ترک کنه یعنی براش مهم نیس و دوباره این کارو میکنه 

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2728
دوستان لطفا نگین تموم کنه فقط راهنمایی بدین که چه صحبتی بکنه که عشقش هم بدونه سوسنم واسه خوش گذرونی ...

خیلی جدی بگه تکلیفو و هدف رابطه رو مشخص کن لزومی نداره مستقیم بگه ازدواج بگه هدف چیه اگه گفت ازدواج بگه کی و اگه زمان زیاد داد علتشم توضیح بده در ضمن تو مدت دوستی اصلا و به هیچ عنواااان اجازه نده از حریمش رد بشه،همچنین نمیشه گفت چون رفته برگشته بدرد نمیخوره شوهرم بعد از شش ماه برگشت خیلیم راضیم

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
خیلی جدی بگه تکلیفو و هدف رابطه رو مشخص کن لزومی نداره مستقیم بگه ازدواج بگه هدف چیه اگه گفت ازدواج ...

ای ول

2738

اینو آویزه ی گوشتون کنید. پسری اگه دختری رو بخواد خودش رو به آب و آتیش میزنه زودی بهش برسه 

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
۳ سالِ با هم دوست بودن  نمیتونه ب همین راحتی تموم کنه

اگه واقعا سوسن رو میخاسته ممکن بود تو دوماه کیس خوب برا سوسن پیش میومد ازدواج میکرد پس برا خوشگذرانیه همین

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
ممنونم جنسیتم رو‌مشخص کردی..شما برای پسراتون اسم سما میزارید...؟ در ضمن این نظر من بود ...

مگه گفتم پسری؟اصلا از جنسیت حرفی زدم من عایاااااا🤔

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘

تنها کار اینه ک اصلا حرفی از خواستگاری و روشن شدن تکلیف نزنه..یا نباید دوباره شروع میکرد یا الان فقط ب عنوان ی دوستیه ساده،،اما اما اما....بهش رو نده، ی رابطه کاملا بسته و حساب شده...بفهمه اگه رابطه میخواد باید ب دستش بیاره..‌تحت هیچچچ شرایطی باهاش رابطه نگیره ی دیدن خیلی خیلی معمولی

اصلا هم حرف ازدواج و نزنه،،خواستگارم ااومد ب پسره بگه و اگه شرایط خواستگار خوب بود قبول کنه

من تجربشو دارم ک میگم

2706