2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو این دنیا هیچ چیز محال  نیس اما یکی از اقوام ما ۱۵سالش بود سرطان لنفوم داشت ومتاشفانه چندماه ...

چه لزومی داره همچین موضوعی رو برا یه مادر نگران تعریف کنید؟

توروخدا ۱لحظه تصور کنید این حرفتون چی به سر ۱مادر میاره

همکار بابام یه فرزندخوانده دارن که سندروم داونه سرطانم داشت نمیدونم چی ولی فکر کنم لنفوم بود یه مشکلم مربوط به استخوون داشت که پشتش خمیده بود اون موقع که آوردنش ۲ ساله بود الان ۷_۸سالشه و خوب شده کامل بیماریاش 

سندروم داونه ولی مثل بچه های عادیه تقریبا 🤷‍♀️

2738
تو این دنیا هیچ چیز محال  نیس اما یکی از اقوام ما ۱۵سالش بود سرطان لنفوم داشت ومتاشفانه چندماه ...

برای ما که با سرطان زندگی کردیم پیامتون خود مرگه 

لزومی نداش عنوانش کنید

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             

تا دیر نشده با دکترش صحبت کنین اگ گفت براش شروع کنین دکترا دارن شروع میکنن برا بیماراشون خودمون تولید اصل داریم ی پسربچه ای هست تومور مغزی داره دوساله استفاده میکنه خیلی خوب شده 

برای ما که با سرطان زندگی کردیم پیامتون خود مرگه  لزومی نداش عنوانش کنید

عزیزم من اصلا منظوری نداشتم فقط فکردم ایشون میخوان تجرلیات بقیه رو بدونن اما خودم مطمئنم خیلی از سرطانی هابودن که خوب شدن ببخشید اصلا قصد ناراحت کردن یاناامید  کردنتونو نداشتم انشالله شماهم خوب میشید

2706