2733
2734
عنوان

دخترم خیلی خجالتیه

1264 بازدید | 24 پست

سلام دخترم چهار سال ونیمه اس خیلی خیلی وبه شدت خجالتیه تو خونه هم تقریبا ساکته ولی وقتیدجایی بریم یامهمون بیاد یه گوشه میشینه اصلا حرف نمیزنه حتی ازمنم چیزی بخواد با اشاره وخجالت میگه بابچه های دیگه هم خیلی کم بازی میکنه...چ راهکاری دارین این ترس وخجالت ازبین بره دکتر بردم بهش شربت فلوکستین داد یکم بهتر شد ولی میگن عوارض داره دیگه ندادم میخام بدون دارو درست بشه میشع کمک کنین اگه تجربه دارین؟

اگر دهر بر کسی وفادار بود علی (ع) سزاوار بود

الان که اوصاع خوب نیس اما به محض اروم شدن بیماری،بفرستیدس مهد

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

دختر منم این شکلی اصلا اجتماعی نیس ،حتی تو مدرسه هم یه گوشه نشسته ،معلمش میگه اصلا ارتباط برقرار نمیکنه،بنظرم یه آدم این شکلیه دیگه ،مشکلی نداره

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
بزرگ بشه بره مدرسه بین بچه ها درست میشه نگران نباش

از همین میترسم که بره مهد اونجا هم تو سری خور بقیه بشه بدار اعتماد بنفسش بیاد پایین

نه دوست ندارم ساکت ومظلوم باشه بچه های کوچکتر ار خودش بهش زور میگن😔

منم اینجوری بودم همه زور میگفتن بهم

کم کم خوب شدم ولی بازم ته ته شخصیتم مونده اما بنظرم اگر مامانم تو بچگی میرفت دنبال درمان مشکلم خیلی بیشتر بهم خوش می‌گذشت چون اولین و بیشترین ضربه به خود بچه میرسه

وقتی دکتر بهش دارو داده برای چی قطعش کردی

اگه تا آخر عمرش خوب نشه خودتو می بخشی؟

عزیزم داروشو بده

بعدشم باید ببریش پیش مشاور، رفتار درمانی رو شروع کنه. 

بچه ها خیلی خیلی خیلللی زودتر از اونچیزی که شما فکر می کنی خوب میشن و رفتارشون اصلاح میشه

اما وقتی بمونه و بزرگ بشه و درمان نشه، میشه بیماری روانی

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
نه دوست ندارم ساکت ومظلوم باشه بچه های کوچکتر ار خودش بهش زور میگن😔

کم کم راه میافته ،دختر من بزرگتر که میشه یه کم شیطون تر میشه تو خونه ،قبلنا این شکلی نبود

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
آره منم خیلی خجالتی بودم البته نه به این شدت دارو چرا ؟ من خودم خود به خود درس شدم الان تو فامیل و م ...

امیدوارم درست بشه البته خودمم خجالتی بودم ولی کسی زور میگعت دفاع میکردم دخترم فقط مظلومانه اشک میریزه