2737
2739
این که ادم نیرومندی بوده تخریب محسوب میشه؟؟؟؟

ن اينكه ترتيب همرو ميداده،...😂😂

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا دوستان باور کنید که عینه واقعیته  اگه یه سرچم تو گوگل بکنید متوجه میشید تازه در بند از ...

منبع ندارن اینا 

تو گوگل راجب امام ها هم اینجوری نوشتن 

خیلی بده

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
ن اينكه ترتيب همرو ميداده،...😂😂

بابا خوش به حال اونایی با شیخ بودن😂😂😂

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2731

والا یه سخنی هست از ابن سینا که میگن هر رابطه جنسی برای مرد مانند یک میخ بر تابوتشه . حالا میگن خودش ...... استغفرالله

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
از قلنج چی

مونده تو کف احتمالا قلنج کرده مرده🤦‍♀️😂😂😂😂

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
ن اينمه ترتيب همرو ميداده،...😂😂

همه را که چی بگم میگن دست زنا نخ میدادن از پشت پرده بعد یبار دست گربه نخ میدن این میگه زن سالمیست فقط باید موش بدهید بخورد 

عجیبه نه منکه میگم گربهه میو کرده بوده که فهمید 

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!
2738

من جایی خوندم.خیلی سال پیش که دانشجو بودم.ابن سینا بسیار میگسار و زن باره بود.

یه جلسه بود تو دانشگامون که درباره مشاهیر تاریخی ایران بود.از حافظ و مولانا تا ابن سینا و خیام و...

من همین یه دونه ام!
منبع ندارن اینا  تو گوگل راجب امام ها هم اینجوری نوشتن  خیلی بده

خب دوست عزیز اگر اماما این طوری نبودن چه جوری این همه امام زاده داریم تازه اگه همه اینا امام زاده باشن وقت هم کم میاد

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
ولی من همیشه تنهایی میرم سانفرانسیسکو ها

متوجه نشدم

خب دوست عزیز اگر اماما این طوری نبودن چه جوری این همه امام زاده داریم تازه اگه همه اینا امام زاده با ...

دقیقا فکر کنم بیشتر نماز شبارو میپیچوندن😂😂😂

حمله نکنیدا شوخی بود🤦‍♀️

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2706