2737
2734
عنوان

رفتار پر خطر داشتم 😔😔 با اینکه متاهلم کمکم‌میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9511 بازدید | 164 پست

۱عزیزم این اتفاق واسه یه نفر افتاد 

وقتی به شوهرش گفت شوهرش طلاقش داد 

گفت تو دیگه پاک نیستی و تو مال من نیستی 

نمیخواد بگی 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازشون شكايت كن به جرم تجاوز  تجاوز به عنف حكمش اعدام هست

نمیتونم اصن‌نمیدونم کیه و اینکه هزینه ندارم دستمون خالیه 😭 

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
2731

خانم میگه دست درازی کردن ممکنه ازشون بیماری بگیره کاملا مشخصه چی میگه

حالا هی بعضیا بیا بگن یعنی چی یعنی ت ج ا و ز یعنی کامل

بے خیـــــال غـــــم هـــــر روزه ے دنـــــیـا جـــــانـم چـــــاے وشـــــعـرو نـــــم بـــــاران خـــــودمـانیـــــم بـــــبـــــیــن
۱عزیزم این اتفاق واسه یه نفر افتاد  وقتی به شوهرش گفت شوهرش طلاقش داد  گفت تو دیگه پاک ن ...

😭منم همینو میگم خواهر

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
2740
 گلم ۳ماه بود دکترم گفت برو ازمایشگاه که جای خیلی معتبره رفتم ازمایشی گرفت که دقیقه منفی بود &n ...

همون تست پاپ اسمیر دیگه اگه نمیتونی مطب وازمایشگاه خصوصی که هزینش بالاست .برو خانه بهداشت که عضوین اونجا هم تست پاپ اسمیر میگیرن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

انشاله ک چیزی نیس.ب دلت بد راه نده.برو دکتر زنان.شرایطت رو توضیح بده.چون اگه مشکلی باشه شوهرت هم‌میگیره بیچاره.اگر هم دکتر چیزی گفت بازم بنظرم نگو ب شوهرت اگه میدونی خیلی حساسه روی این مسائل

حالا اگ دور از جون بیمار بشه چی؟ میخواد بگه از کجا گرفتم وقتی شوهرش سالمه

قبول بیماری راحت تر از این مورده 

حتی خدا گغته گناهم کردی توبه کردی بکسی نگو ایشون ک گناهم نکرده

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2706