2733
2739
عنوان

رفتار پر خطر داشتم 😔😔 با اینکه متاهلم کمکم‌میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9511 بازدید | 164 پست

برو دکتر زنان

بعدم مشاوزه ک حال روحیت خوب بشه

بعد کجا بودی ک اینکارارو کردن؟ 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش همون موقعه ب شوهرت میگفتی اگ خدای نحواسته بیمار بشی میخوای چی بگی چون تا جایی ک میدونم این بیم ...

بگه غیرت مردای ایرانی متاسفانه این موردو قبول نمیکنه و ممکنه حتی زندگیش بخاطر دوتا عوضی بپاشه

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
بله متاسفانه

توی بازار توی خونه کجا بوده این اتفاق😒😒😒

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2728
سرم فقط گرم گریه زاری بود  اینارو نمیدونستم تازه فهمیدم از ترس بدنم خود به خود میلرزه

اخی چه سخت بنظرم منم به شوهرت نگو اذیت میشین هردوتون

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
2738
بگه غیرت مردای ایرانی متاسفانه این موردو قبول نمیکنه و ممکنه حتی زندگیش بخاطر دوتا عوضی بپاشه

حالا اگ دور از جون بیمار بشه چی؟

میخواد بگه از کجا گرفتم وقتی شوهرش سالمه

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

دقیقا

بخصوص ک نمیشه ثابت کرد😔

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
باید ۳ تا ۶ ماه بگذره تا آزمایش نشون بده مشکلی هست که ان شاالله نیست...چند وقت گذشته

گلم ۳ماه بود دکترم گفت برو ازمایشگاه که جای خیلی معتبره رفتم ازمایشی گرفت که دقیقه منفی بود  اما hpvنرفتم هزینم نمیرسه

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
عزیزم ازمایش اچ پی وی چجوریه؟

آزمایش پاپ اسمیر...خون هم هست فکر کنم

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........