2737
2739
عنوان

دوستان مطلع از بورس لطفا كمك كنيد

151 بازدید | 37 پست

دوستاى گلم من هيچى از بورس بلد نيستم.خيلى به درآمد احتياج دارم حتى شده ماهى ٥٠٠ تومن براى خودم داشته باشم.

الان همه ميگن از بورس درآمد دارن تو خونه.خواهش ميكنم به منم ياد بديد.از اولش از چى بايد شروع كنم؟با دو تومن پس اندازى كه دارم اصلا فايده داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره فایده داره کد بورسی گرفتی؟برنامشو نصب کردی؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738

میخواین یه تاپیک بزنم

یکم بلدم

همرو بنویسم بزارم اونجا😖اخه هر روز دو سه نفر این سوالا رو میپرسن

منم دوس دارم کمکشون کنم

خودمم کم بلدم ولی در حدی هست بتونه برای کساییکه بلد نیستن راه بیفتن تو بورس

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

اول برو سامانه سجام اونجا ثبت نام کن بعد برو دفتر پیش خوان احراز هویت بعد شروع کن مطالعه من تقریبا ۶ ماه مطالعه داشتم کمی یاد گرفتم 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ببخشید برنامشو از کجا باید دان کنم؟

این برنامه برای کار گزاری مفیده فکر کنم

نمیدونم چرا هیچکس جواب نمیده؟؟ من چهار شنبه فولاد خریدم الان نمیدونم چی بخرم 😔😔

عرضه اولیه میخوای؟

2706