2737
2734
عنوان

👈بیاین ازهدفاوآرزوهاتون بگین👑💲🎷🎨🎬❤👉

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 26 پست
چقدر منی😂

بیا دوست من شو😁

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
بیا دوست من شو😁

بیا😍

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدفم اینه پیرو اهل بیت باشم(آرزو نیست یک هدفه ودارم تلاش میکنم براش)

به کسی که مد نظرم هست برسم

ارشد سراسری رشته علوم تربیتی قبول بشم با اینکه مرتبط با لیسانسم نیست ولی بهش احتیاج دارم 

چادری بشم 

کارم کمتر خستم کنه ایکاش کرونا تموم شه

ارامش و اسایش خانواده‌ام

نباید گفت  چون میگن اگه بگی بعدش سخت بهش میرسی  انرژی منفی داره اگه بگی

من به آشناهام بگم اره ولی اینجا مشکلی پیش نمیاد ان شاءالله

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2728
بیا😍

😘

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
من به آشناهام بگم اره ولی اینجا مشکلی پیش نمیاد ان شاءالله

اخه یه دفعه من گفتم بعد همه گفتن توی این وضع و این همه مشکلات 

انرژی منفی بهم دادن 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
اخه یه دفعه من گفتم بعد همه گفتن توی این وضع و این همه مشکلات  انرژی منفی بهم دادن

ممکنه اره

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
😘

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.
2738

چند سالته بیشه

چند سالته بیشه

۱۹ سالمه شما چی؟

۱۹ سالمه شما چی؟

من ۲۸ سالمه گلم

من ۲۸ سالمه گلم

خیلی خوشبختم😍