2726

توزندگیتون چه کارهای رودوست دارین انجام بدین وتوبرنامتون هست .مالی ؛سلامتی ؛زیبایی؛تفریحی؛دینی؛هرچی که دوست دارین وبگین شایدم ماهم ایده گرفتیم.

خیلی چیزا 

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

امضام

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادامه تحصیل مجدد، قبولی تو یه رشته ی خوب. 

پیدا کردن یه شغل خوب. 

شروع کردن ورزش. 

سحرخیز شدن 😂آخری آرزوم شده. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2728
ادامه تحصیل مجدد، قبولی تو یه رشته ی خوب.  پیدا کردن یه شغل خوب.  شروع کردن ورزش.  ...

اخریه ارزوی منم هست

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫

فقط خوشگذرونی . 

چونودر زندگی به هیچی نرسیدم و خیلی شکستا خوردم .

دلم میخواد فقط تیپ بزنم ارایش کنم . برم دنبال خوشگذرونی . 

کنارشم بان انگلیسی یاد بگیرم .

همین .

چون به این اعتقاد محکم پیدا کردم  خدا نخواد با کلی تلاش ادم به هیچ جا نمیرسه . تجربه خودمه 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

تنهایی یا با دوستام سفر کنم.

مستقل شم.

مهاجرت کنم.

ی دوست پایه پیدا کنم

برنامه نویسی هم یاد بگیرم.

زبان ترکی هم یاد بگیرم

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

مهاجرت مهم ترینشه

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.
تنهایی یا با دوستام سفر کنم. مستقل شم. مهاجرت کنم. ی دوست پایه پیدا کنم

چقدر منی😂

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.

من دوست دارم تو بانک استخدام بشم البته اونم نشد کلا دوست دارم کاره ای بشم. 

از لحاظ مالی دوست دارم خونه بخریم که البته تو این وضعیت و تهرانم ک دیگ یجورایی غیر ممکن هست البته شایدم بشه ولی خب صبر زیادی میخواد 

فقط از عمق وجودته که میتونی خدا رو حس کنی.... ❤️💜

من از امروز چله ی ترک گناه و زیارت عاشورا شروع کردم خدا کمک کنه موفق باشم...

برنامه نوشتم میخوام به خواب و خوراکمون نظم بدم ان شاءالله

صبا دیر بیدار میشم شبا تا صب بیدارم...خدا کمک کنه که نظم بتونم بدم و اصلاح کنم خودمو

ورزش رو که یک ماهه انجام میدم 

میخوام اندامم رو به چیزیکه میخوام برسونم ان شاءالله...

یه باغ خریدیم به اون برسیم...

رو تربیت بچه هام بیشتر وقت بذارم و برسم بهشون همسر بهتری باشم...رویه نقطه ضعف هام کار میکنم مدام خدا کمکم کنه

زاویه سازی صورت و لیزر هم اخر سال اگر قسمت باشه وزنده موندم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706