2737
2739
عنوان

خانمای باردار عکس العمل شوهراتون نسبت به تکونای نی نی چطوریه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من ذوق میکنه ولی میگه به من دست نکش رو شکمت بچه رو‌اذیت نکن😂

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

پسرمو ک باردار بودم ی بار شوهرم دستشو گذاشت روی شکمم ادمد ب دستش لگد زد. باز برمیداشت دگ نمیزد. این کار و ۲.۳ باری تکراری کرد اونم هی میاد لگد میزد. شوهرم از ذوق نمیدونس چیکا کنه. هر سری میومد این کارو میکرد ولی دگ پسرم باهاش بازی نکرد🤣🤣🤣

2731
2738

من باردار نیستم فقط اومدم بهتون بگم تو این لحظات برای من و همه منتظرهای ناامید دعا کنید

ان شااله نی نی تون سالم به دنیا بیاد

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

من وقتایی که تکون نمی‌خورد شوهرم که می‌گفت دختر بابا لگد مینداخت نازش می‌کرد بعصی شبا هم انقد اند تند تند لگد مینداخت شوهرم پامیشد شکمم رو بوس می‌کرد میگفت دخترکم بخواب مامان گناه داره آروم میشد

فقط خدا 
بچم کوچیک تر بود یدونه اروم زد دستش یجور پرید بالا انگار هیولا میخواد بیاد گازش بگیره😂

😂😂😂بنده خدا.اتفاقا من‌خندم‌میگیره از اینجور اقایون‌.که یه نمونش شوهر خودم‌ بود.ماهای اخر تکون‌که میخورد شکمم‌جابه‌جا میشد چشاش اینجوری میشد😲

رفتیم .دعا گفته و دشنام شنیده..‌.  
2706