2737
2734
عنوان

بارداری،لطفا راهنماییم کنید

51 بازدید | 5 پست

امروز صب بیبی زدم منفی شد کلافه ام دوماه ونیمه اقدامم پری هام منظم بوده اما اقدام بهم ریختی ماه اول۱۴ماه دوم۱۸این ماه هنو نه،کسی بوده همینطور باشه؟منفی بیاد ببینه بارداره؟

عجله نکن خاهرمن... یکم طول میکشه برا بعضیا باردار بشن من خودم 8ماه طول کشید هرماه بی بی میزدم منفی میشد بازم میگفتم شاید بی بی چک خرابه فلان منفی میشد افسرده میشدم... ولی ماه 8ک اصلا انتظار نی نی نداشتم دیدم باردارم 

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آزمایش اینا رفتی؟

من تازه کیست داشتم باید عمل میکردم بعد باردار میشدم ولی گوش ب حرف دکتر ندادم رفتم اقدام... ولی هرچن وخت ی بار چکاب میکردم ک مشکلی نباشه... بعدشم ک باردارشدم اصلا باورم نمیشد چون تو اون ماه ما شاید یکی دوبار نزدیکی داشتیم بخاطر مهمون ولی درکمال ناباوری بی بی زدم مثبت شد رفتم ازمایش دیدم اونم مثبته... انشالله ک دامنت سبز بشه عجله نکن❤️🌹🌹

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
2728
من تازه کیست داشتم باید عمل میکردم بعد باردار میشدم ولی گوش ب حرف دکتر ندادم رفتم اقدام... ولی هرچن ...

مرسی عزیزم ایشالا،بیبی چک ممکنه خطلا نشون بده؟یا درسته