2737
2734

میخام چن وقت دیگه برم سر کار ولی بلد نیستم کارت بکشم تورو خدا برام توضیح بدین آبروم نره 

گوگل زدم گیج شدم

اونجایی ک باید عدد هارو ب ریال بزنم بلد نیستم اگ اشتباه بزنم بدبختم😭

منم قاطی میکنم😅😅

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزینه خریدو انتخاب میکنی

مثلا قیمت محصول۲۷۰۰۰تومنه یه صفر اضافه بذار ک بشه ریال

خیلی آسونه که عزیزم

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2731

خوش کارت اون حط مشکیه پشتش باید روبه دستگاه باشه و از اون طرف وارد کن هرچقدم میخوای بکشی یه صفر بیشتر مثلا میخوای 100 هزار تومن بکشی در اصل 5 تا صفر داره به ریال باید به جای 100000 بنویسی1000000 یک میلیون وسلام

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2738

اون قسمت مشکی کارتو رو میزاری  تو دستگاه میکشی بعد گزینه خرید بعد مبلغ  میزنی بعد رسید برا مشتری و خودت میگیری ریال هم یه صفر بیشتر دار از تومن عه یادم رفت رمز مشتری هم میگی خودش وارد کنه 

4تا صفر بزار مثلا 4تومن 4تا صفر بزار 30تومن میشه 30+0000صفر 700تومن+0000 به جز صفر خودشونا یعنی الان 527تومنو بنویس😎😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

قسمت مشکی کارت رو وارد دستگاه از بالا میکنی و میکشی پایین

گزینه خرید رو میزنی

قیمت رو وارد میکنی

رمز مشتری وارد میشه

یه رسید میده واسه مشتری

دکمه سبز رو دوباره میزنی

یه رسبد میده واسه فروشگاه

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2706