2733
2734

بچه ها شوهر من لیسانس داره خیلی تلاش کرد کار دولتی استخدام شه خیلی زیاد ی کار بود که دیگ اخرین فرصت بود چون ۲۹ سالشه که اونم نشد خیلی ناراحتم بیشتر بخاطر شوهرم اصلا یجوری شده خیلی تابلو غصه میخوره😢😢تو فامیلای ما هستن کسایی ک با مدرک دیپلم استخدام شدن با پارتی بازی ولی شوهر من اونقدر درسش خوبه که از ازمون ها با نمرات بالا قبول میشه تو مصاحبه رد میکنن اونم بخاطر چرت و پرت که واقعا انصاف نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ی بار همون چرتو پرتارو رعایت کنه

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2731
2738

📨 استخدام رسمی بانڪ پاسارگاد

بانڪ پاسارگاد به منظور تامین و تڪمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعبه های خود از واجدین شرایط پس از ثبت نام الڪترونیڪی و بر اساس اولویت های مورد نیاز، دعوت به مصاحبه می نماید.

📕 شرایط ثبت نام

▫️سلامت ڪامل جسم و روان بنا به تشخیص پزشڪان معتمد بانڪ.

▫️نداشتن سوء پیشینه ڪیفری.

▫️بومی و ساڪن شهر مورد تقاضا.

▫️داشتن ڪارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیرپزشڪی  (برای متقاضیان مرد).

▫️داشتن گواهینامه موقت یا دانشنامه پایان تحصیلات برای ڪلیه مقاطع تحصیلی گذرانده شده (گواهی فراغت از تحصیل، ریزنمرات و یا صورتجلسه دفاع به عنوان مدرڪ تحصیلی مورد پذیرش نیست).

▫️داشتن مدرڪ ICDL (برای متقاضیان شغل مسئول دفتر).

➖ جهت ڪسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمایید :

💠 https://hrm.bpi.ir/job/banker

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

سلام لینک فرستادم برات بانک پاسارگاد ان شاالله که کار مناسب پیدا بشه

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

من که روزی هزاربار خداروشکر میکنم شوهرم استخدام دولتی نشد،با پول کارمندی زندگی خیلی سخته این دوره زمونه

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
خیلیا هستن با کار آزاد بیشتر از دولتیا در میارن, ولی خب همیشه پارتی بازی هست واقعا کاری نمیشه کرد, ب ...

اره کاره ازاد میره کارش فنیه 

قرار بود تو ارتش قسمت دستگاهای تهویه بره خیلی امید داشت 

2706