2737
2734
از 15 شهریور بازن.منم پسرمو پیش دبستانی نمیفرستم واجب نیست 

نه گفتن اگه وضع اینجوری باشه معلوم نیس چی میشه شاید باز نکنن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
تو بیمارستان خواهرم زن حامله رفته عروسی گرفته میگه وصل دستگاه شده و امیدی بهش نیست با دوتا بچه ی کوچ ...

خواهرتون گرفته یا کسی نفهمیدم

من مادرم گرفته دعا کنید

عشق زبان و ورزش و خانواده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان میگن ویروس تنفسی منتشر نمیشه و ایر برنه..یعنی از راهه هوا.و استنشاقی منتشر میشه..یعنی هر جا هم ...

تکذیب کردن  بیخود استرس ندین😊😊😊

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728
از 15 شهریور بازن.منم پسرمو پیش دبستانی نمیفرستم واجب نیست 

خدایا خودت کمکم کن منم نگرانی از پسرمه امسال کلاس اولی خدایا چیکار کنیم شوهرم که میگه نمی‌خواد بره مدرسه بزار یک سال دیرتر بره

حالا بذار کنکور بدیم با اون پروتکل های پلاستیکیشون     اونوقت تازه میفهمیم کرونا یعنی چی

احساس میکنم بعد کنکورمون نسل سال 80 و 81 نصف میشن

من پسرعمم کرونا گرفته با این ک ورزشکاره و ... هم خودش هم زنش ب موت افتادن حالا مارو تصور کن با اون همه ضعف اعصاب و استرس و تو اون  فضا ی نسل کشی در راهه ولی اگه بیفته عقبمم من نابود میشم 

2740
تو بیمارستان خواهرم زن حامله رفته عروسی گرفته میگه وصل دستگاه شده و امیدی بهش نیست با دوتا بچه ی کوچ ...

حقشه,مجبوره با اون اوضاع بره عروسی

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

فک کنم کرونا از اون دسته ویروساییه ک خود ب خودضعیف بشه از بین بره...شنیدم قدیما ویروسی ک درمان نداشت ی مدت قوی بعد ی مدت ضعیف و دوباره قوی میشد و آخر سر خودش از بین میرف انشاالله خدا معجزه کنه اینم از بین بره

خدایا خودت کمکم کن منم نگرانی از پسرمه امسال کلاس اولی خدایا چیکار کنیم شوهرم که میگه نمی‌خواد بره م ...

نمیشه غیر انتفاعی ثبت نام کنید بعد تو خونه باهاش کار کنید بعد فقط امتحانای ترم رو بره ؟؟؟ این ک یسال عقب بیفته تو روحیه بعدا تاثیر منفی دارها

خواهرتون گرفته یا کسی نفهمیدم من مادرم گرفته دعا کنید

خواهرم پرستاره تو بیمارستانشون میگه انقد جوون میارن که نگم برات امروز زنگ زده میگه خیلیییی وحشتناک پخش شده کوچیک و بزرگ نداره 😔 خدا رحم کنه بهمون

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706