2733
2734
عنوان

اب کردن چربی کنار ران پا

1536 بازدید | 29 پست

بچه ها چیکار کنم اب شه ؟ البته پهلوهامم هست که تو فکر حلقم براش اما میگم اگه پهلوهان اب شه این چربی های کنار ران پام اب نشه خیلی افتضاح میشه ، عکس پست بعد میزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط راه رفتن ابش میکنه که سلامتیت واجبتره بمون خونه نرو بیرون حلقه مناسب نیست

شبا تو جای خلوت بره ک اشکالی نداره

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2728
منم‌میرم با ماسک و دستکش جای خلوت

منم میخوام برم  شبا خییلی هوا خوبه 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2738
فقط راه رفتن ابش میکنه که سلامتیت واجبتره بمون خونه نرو بیرون حلقه مناسب نیست

اره شنیدم حلقه به مهره ها اسیب میزنه اما چیکار کنم خسته شدم کمرم باریکه اما پهلو و شکم دارم ، پارسال رژیم گرفتم دوازده کیلو کم شدم اما پهلو دارم بازم

اره شنیدم حلقه به مهره ها اسیب میزنه اما چیکار کنم خسته شدم کمرم باریکه اما پهلو و شکم دارم ، پارسال ...

اخه میگی کمرت باریکه لابد یذره پهلو داری انقد حساسی چاره نداریم الان سلامتیت واجبتره بیرون اصلا امن نیست جانم.تمرین مخصوص پهلو هست توخونه.از گوگل پلی womanfitness رو بگیر

مال بعضیا ارثیه. از بین نمیره

نه من ازثی نیست ، مامانم شکم و پهلو داره اما بعد اینکه چهار بچه یعنی بعد زایمان قبلش شکم و پهلوش صاف بوده بقیه خانواده هم همین طور ، فکر کنم به خاطر طبع بدنمم باشه