2737
2734
عنوان

جمعه سقط کردم بیایید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مثل شما بودم دکترم گفت دوباره قرص بخورم... با زعفرون اینا پایین نمیاد

قرص خوردی بازم درداشتی یانه خیلی دردش بدبود اولین بار

جنینم قلب نداشت مرده بود خدایا بعد ۳سال انتظار  خیلی سخت بود برام😭😭😭
سیاهدونه عسل .زعفرون .زردچوبه هر چی گرمی باشه بهتره نگران هم نباش دوباره باردار میشی  سه تا دیگ ...

مرس یعزیزم ولی دکترم گقت یه ماه بعدسقط شروع کن 

2728
قرص خوردی بازم درداشتی یانه خیلی دردش بدبود اولین بار

فقط روز ۱۰ درد داشتم از صبح تا ساعت ۳ بعد از ظهر دردی شبیه کمر درد شدید پریودی...الانم به اندازه ۲۲*۱۹ تو رحمم هست دکتر گفت با پریود بعد بیرون میاد

برو عطاری عروسک پشت پرده و آویشن و گل گاوزبون بگیر از هر کدوم دو تا لیوان بخور با زعفرون هم دم کن بخور همه اش میافته منم هفته پیش سقط داشتم و با همینا سقط شد خدا رو شکر به بیمارستان نکشید ولی خیلی درد کشیدم

لطفا برای سلامتی بچم دعا کنید تا زودی حالش خوب بشه
فقط روز ۱۰ درد داشتم از صبح تا ساعت ۳ بعد از ظهر دردی شبیه کمر درد شدید پریودی...الانم به اندازه ۲۲* ...

براشما اندازش بزرگتره برامن ۶و ۷ میل

یلنی تاپریودی بعدی که معلوم نیست کی هست وایسیم برانون ضررنداره توبدن هست

2738
مشوِرَپ خدمات مشاوره آنلاین پزشکی، روان‌شناسی، تحصیلی و حقوقی 24 ساعته بهتون ارائه میده. برای کسب ...

وای منم اسم دخترمو میخاستم بزارم ترنم😭😭😭

براشما اندازش بزرگتره برامن ۶و ۷ میل یلنی تاپریودی بعدی که معلوم نیست کی هست وایسیم برانون ضررنداره ...

مطمینی 6 و 7 میلیمتر ...اگر اره بله با پریود بعد که 4 تا 6 هفته بعد اولین خونریزی سقط هست باید بیفته بعد پریود سونو میدی 

مطمینی 6 و 7 میلیمتر ...اگر اره بله با پریود بعد که 4 تا 6 هفته بعد اولین خونریزی سقط هست باید بیفته ...

اره زده۷mm عکس دادم‌نیومد

پس،صبر کن غزیزم ان شاء الله خودش میفته بعد پری برو سونو

رفتم دکتر گفت اصلاچیز خاصی نیست خودش باپریودت دفع میشه فقط چرک خشک کن داد با قرص اهن گفت بعدپری سونو بده باز

رفتم دکتر گفت اصلاچیز خاصی نیست خودش باپریودت دفع میشه فقط چرک خشک کن داد با قرص اهن گفت بعدپری سونو ...

منم بقایا داشتم تا ۳۰ روز لکه بینی داشتم, اگه درست بگم قرص مترژن داد برای بقایا، کاچی و تخم شوید و... 

زیاد خوردم تا دفع شد

2706