2733
2739
عنوان

اینایی ک کرونا میگیرن و خودشونو قرنطینه میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیا هم رعایت میکنن ولی هرچی فک میکنم نمیشه تو ی خونه ک بقیه هستن قرنطینه شی  پرستارا با اون ...

من ب دلایلی دوهفته مجبور ب زندگی خونه پدرم شدم .الان دوسه روز مبتلا ب کرونا شدم واقعا سخته خییییلی یرا بقیه استرس دارم مدام ماسک دوتا رو دهنمه واینکه واتاق اختصاصی ندارم سعی میکنیم خیییلی رعایت کنیم ولی همش دلنگران بقیه هستم

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸
2728
نه دیگه بچه نوزادش و بفرسته خونه مادرش خطرناکه . الان بعضی فامیل ما کرونا مثبت بودن راه افتادن رفتن ...

قتل کردن دیگه ، قتل ب این نیست یکی رو خفه کنی با چاقو بزنی یا با اسلحه ، ... خون گردنشونه

من ب دلایلی دوهفته مجبور ب زندگی خونه پدرم شدم .الان دوسه روز مبتلا ب کرونا شدم واقعا سخته خییییلی ی ...

انشالله ک خوب شی زودتر.علائمت چیاس؟

کسی آدرسمو خواست بگید تو آسمون میشینه☁☁☁
2738

شوهر خواهرم اوایلش گرفت تو خونه شصت متری تهران . دوهفته تو یه اتاق قرنطینه شد و بچه هاشم اصلا نمیرفتن اونجا .خواهرم غذا میزاشت پشت در . بعد دستشویی هم ضد عفونی میکردن. خواهرم و بچه هاش هیچ کدوم نگرفتن

از چین متنفرم کمونیست های عوضی عشق قدرتن دنبال این بودن بشن قدرت اول 

خوب منم همینو میگم دیگه چطوره تو کشوری مثل افعانستان یا هند با اون جمعیت و اون حجم از کثیفی امارش در روز شاید ۱۰۰ تا ابتلای کرونا باشه عجیبه دیگه من نمیدونم چرا تا یه چیزی میشه هی میگن جهان سومی یه ذره مطالعه نمیکنن.خوده روحانی اومد گفت اگه بسته باشه همه جا مردم از فقر میریزن بیرون.من منکر کرونا و مرگش نیستم اما عجیبه که الان میگن امار تو جوونا بیشتره....