2726

چجوری تو یک خونه ک بقیه کرونا ندارن میشه قرنطینه شد واقعا بهش ک فک میکنم تقریبا نشدنیه خصوصا اینا ک ی اتاق خواب بیشتر ندارن تو تی وی هم میگف تا حد امکان حمام و دسشویی شخصی ک کرونا داره جدا باشه😐 

اونایی ک کرونا گرفتین بیاین شفاف سازی کنین

کسی آدرسمو خواست بگید تو آسمون میشینه☁☁☁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این مسئولین بی ناموس شرایط زندگی خودشون رو فکر میکنن مردم هم ده تا بیست تا خونه دارن با سه تا سرویس بهداشتی

دیگر به راستی می‌دانم که درد یعنی چه درد به معنای کتک خوردن تا حد بیهوش شدن نبود. بریدن پا بر اثر یک تکه شیشه و بخیه زدن در داروخانه نبود. درد یعنی چیزی که دلِ آدم را در هم می‌شکند و انسان ناگزیر است با آن بمیرد بدون آنکه بتواند رازش را با کسی در میان بگذارد، دردی که انسان را بدون نیروی دست و پاها و سر باقی می‌گذارد و انسان حتی قدرت آن را ندارد که سرش را روی بالش حرکت دهد

همه فامیل ما گرفتن بعد جالبه خودشونم نمیگن همیشه از دهن بقیه میشنویم پنهان میکنن کرونا دارن الان یکی از دوستامون گرفته بچه سه ماهه داره دختره بچش کنارشه شوهرشم کنارشه واسشون مهم نیست فک کردی رعایت میکنن

من مامان بزرگم گرفت

هر بار ك دستشويي ميرفت شيرهارو ضدعفوني جرديم

دمپايي جدا داشت

ظرف غذاش ميذاشتيم پشت در اتاقش

زنگ خريده بوديم از اينا ك تو رستوران ها هست ، كار داشت اون فشار ميداد 

عموی من ۱۳ فروردین گرفت و فوت شد هنوز خانوادش دارن پشت هم میگیرن یکی یکی  هیچکس تا الان خونشون ...

خدا رحمتش کنه... انشالله زودتر بهبود پیدا کنن

این مسئولین بی ناموس شرایط زندگی خودشون رو فکر میکنن مردم هم ده تا بیست تا خونه دارن با سه تا سرویس ...

خیلی کم پیش میاد ی خونه دوتا سرویس جدا داشته باشه

همه فامیل ما گرفتن بعد جالبه خودشونم نمیگن همیشه از دهن بقیه میشنویم پنهان میکنن کرونا دارن الان یکی ...

خیلیا هم رعایت میکنن ولی هرچی فک میکنم نمیشه تو ی خونه ک بقیه هستن قرنطینه شی 

پرستارا با اون لباسا مبتلا میشن چ برسه اعضای خانواده

کنارش نباشن چی‌کار کنن برن خونه یکی دیگه بمونن بقیه رو هم مبتلا کنن؟

نه دیگه بچه نوزادش و بفرسته خونه مادرش خطرناکه . الان بعضی فامیل ما کرونا مثبت بودن راه افتادن رفتن مهمانی یه نفر و مبتلا کردن دو هفته پیش فوت شد

2706