2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من کد بورسی گرفتم چجوری و کجا باید برم برای خرید؟ 

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن
2728

بچها کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه من از آپ کد بورسیمو گرفتم الان نمیدونم کجا برم بخرم

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن
بچه ها من کد بورسی گرفتم چجوری و کجا باید برم برای خرید؟ 

اگه بلد نیستی فعلا چند مدت عرضه اولیه ها رو بخر تا اوضاع کار دستت بیاد و یاد بگیری

اگه می خوای سرمایه گذاری کنی حتما از یکی که هم وارده هم مطمئنه مشورت بگیر

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2738
اگه بلد نیستی فعلا چند مدت عرضه اولیه ها رو بخر تا اوضاع کار دستت بیاد و یاد بگیری اگه می خوای سرما ...

آخه نمیدونم باید اصلا کجا وارد شم بخرم 

سایت یا اپلیکیشن؟ 

اگه بلد نیستی فعلا چند مدت عرضه اولیه ها رو بخر تا اوضاع کار دستت بیاد و یاد بگیری اگه می خوای سرما ...

شما واردی؟