2733
2739

یه نگا به امضای منم بندازین ممنون

سلام دوستان من مشاور و نماینده هلدینگ بین المللی شرکت دانش بنیان هستم واین به شغل اینترنتی رسمی و معتبربا درامد بالا و تضمینیاز تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشوددانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازادو حتی خانم های خانه داربا دوره اموزشی رایگان کار با سایتو پشتیبان اموزشیبا درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتانافراد علاقه مند به ایدی زیر پیام دهند@SaraNodratzehi

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چجوری میتونیم بفروشیم. برای شوهرم میخوام بفروشم.همشو میشه فروخت 

نچ فقد 30درصد.عید غدیر 30درصد دیگش آزاد میشه 22بهمن بقیش

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 
2738

برای منم توضیح بدید لطفا. من حتی سود اولیه رو هم نگرفتم ولی روش مستقیم رو انتخاب کردم. هنوز اول راه هستم. بگید سود اول رو کی می ریزن و سوال استارتر عزیز سوال منم هستش. ممنون استارتر

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
یه نگا به امضای منم بندازین ممنون

توضیح میدی واسم؟

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
باید وارد بورس بشی دیگه.یا بفروشی.اگر بانک سهم فروش تو بده!!!

مامان منم داره اما نميدونه چطوري بايد بفروشه 

چطوري بايد اقدام كنه ك بتونه بفروشه؟

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
برای منم توضیح بدید لطفا. من حتی سود اولیه رو هم نگرفتم ولی روش مستقیم رو انتخاب کردم. هنوز اول راه ...

سود رو هر وقت میریختن برام پیامک میومد اما خیلی گم بود 80 تومن دیگه نهایتش بود اونم هر چند ماه یکبار اما گفتن دست خودتون باشه بهتره بخاطر همین مستقیم انتخاب کردم حالا نمیدونم باید چیکار کرد؟

میسه راهنمایید کنید چه جوری کدوم کارگزاری و چه جوری باهاش کار کنیم

سلام اول برنامه سیگنال از بازاردانلود مکنی بعد سامانه سجام ثبت نام مکنی بعداحراز هویت  بعد متونی بفروشی اینا رو توبرنامه سیگنال پیدا مکنی بعد سهامت چقد

2706