2733
2739
عنوان

خواهر شوهرم بچه دار نمیشه میخوام بهش بچه بدم میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 15806 بازدید | 345 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر واقعا یه واحد به نامتون میکنن انجام بده

چه اشکالی داره

مطمئنم اونی که برای داشتن بچه انقدر هزینه میکنه قطعا بچه رو تو پرقو بزرگ میکنه

شما و همسرت و بچه هاتونم به آرامش میرسید

💞💞معجزه میشود وقتی خدا وارد شود💞💞
میدونم جاش بدنمیشه از خودم میترسم چون عاشق بچه ام

بنظر من این کارو بکن چون تو اهدا میکنی تو رحم تو که بزرگ نمیشه میره تو رحم خواهرشوهرت دیگه کاری نداره 

خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘
2738
وااای دوساعته دارم همینو میگم

ببین نود درصد اصلا نفهمیدن چی گفتی و نظر دادن. اگه اینطور باشه خیلی عذر میخوام همسرتون بعد از هر انزال لابد بچه هاشو داره میریزه دور!! آخه معنی نداره شما تخمک یا جنین رو اهدا میکنید. نه مشکل شرعی هست نه عرفی. اون وقتی هم آدم وابستگی داره که اون بچه تو رحمش رشد میکنه و به دنیا میاردش. واسه یه سلول که آدم از جگرگوشش نگذشته. ثواب هم داره

این که اصلا نمیشه فکر کنم بچه حروم میشه چون برادرشه.شما میتونی اگه همسرت اجازه بده رحم اجاره ای بشی

خدا جونم شکرت که منو دوباره مامان کردی امیدوارم همه خانوما حداقل یک بار طعم مادرشدن رو بچشن که ازهرشیرینی شیرین تره.🥰خداجوووووون ناشکری نمیکنما اما دوستدارم نی نی توشیمکم دخمل باشه.یه پسر تاج سر بهم دادی یه دختر قری فری هم میخوام بازم هرچی توبگی.دوستدارم هوارتا بوس بوس😘😘😘😘😘

خودت ک هیچی طاقت نمیاری اصلا خودت دلت احساس مادرانت و لحظه هایی ک میبینیش رو باید مثل یه زندایی باشی براش نه بیشتر رو بزار کنار به اینور قضیه نگاه کن

میدونی کجا

وقتی بچه ات بزرگ بشه یه درصد بفهمه با یه ساختمون سه طبقه که نه اصلا بایه برج معامله شده چ ضربه ای میخوره بخدا ک داغون میشه هزاریم دلیل و برهان بیاری براش

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
اره انگار بچه منو شوهرمو خواارشوهرم بزرگ میکنه

بابا خب  ببخشید بچه که تو شکمت نیست که دلت نیاد   ... اگه شرعی مشکلی نیست   چه ایرادی داره

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

مگه میشه اینکار؟ اصلا اجازه نمیدن بچه ی برادرش توی شکمش باشه؟ 😳 برای این کار شرایطی لازمه اونم اینه که یه خانم که شوهر نداره صیغه ی شوهر خواهر شوهرت بشه(میتونه غیابی باشه مدت کم) از اون خانم توی ازمایشگاه تخمک میگیرن از اقا هم اسپرم جنین رو تشکیل میدن و داخل رحم خواهر شوهرت میذارن. غیر از این بچه حرام هست عزیزم😧

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
2706