2733
2739
عنوان

واکنش مادرتون وقتی ازکسی گفتید که دوستش دارید چی بود؟؟؟؟💙

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 61 پست

راهنماییم کرد که چطوری رفتار کنم و اگه میدونم این رابطه قرار نیست به ازدواج برسه چه ضرری برام داره

که البته با کمک مامانم بدون این که به بابام بگیم دوست بودیم به ازدواج ختم شد😅

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میخواد بیاد خواستگاری؟ اگه آره بگو

من خیلی جوونتر که بودم همینجوری از سر رفاقت گفتم خودمم قصد ازدواج نداشتم پشیمون شدم به شدت

برخوردش بد نبود اصلا اما خیلی کنجکاوی میکرد بعد از اون قضیه

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2738
به نظر من نگو اصن فایده برات نداره به خاله ای کسیت بگو ببین اگ اونم نظرش خوبه رو طرف اون به مامانت ب ...

چرافایده نداره؟میترسم خودش متوجه بشه واعتمادشو نسبت ب من ازدست بده

الآنم که سنم بالاتر رفته و عاقل شدم، فقط موردی که هدفم ازدواج باشه رو خواهم گفت یعنی دیگه راه نداره که نگم

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
چرافایده نداره؟میترسم خودش متوجه بشه واعتمادشو نسبت ب من ازدست بده

اخه بگی اولش تا اونو بشناسه ترو محدود میکنه ولی اگ یه نفر دیگ بگه که خانوادت بهش اعتماد داشته باشن به روت نمیاره خیلی بهتره