2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چک کردم بار اول بهم گفتن هردوش بازه بار دوم یعنی سال بعدش گفتن یکیش بستست لاپارا کردم گفتن جفتش بستست و بازم نمیشه😐😐😐

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
من دكتر واسم نوشته خيلي نگرانم از استرس دارم ميميرم 😞

ن منم انجام دادم، قبل بارداریم انققققدر خودم و درگیر اینکه نازام و لوله هام بستس و تخمک ندارم و... کرذم داشتم دیوونه میشدم،اخر یه ماه بدون دارو و... تو اوضاع اسباب کشی باردار شدم، فقط ب خاطر نداشتن استرس 

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند...
2738
خوب چيكار بايد كني؟؟ خيلي بده كه 🥺 

هیچی دارم آی وی اف میکنم 1.5 ساله درگیرم هنوزم نتیجه نگرفتم

از هیچی نترس عزیزم من از هرچی ترسیدم دقیییییقا به سرم اومد

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ن منم انجام دادم، قبل بارداریم انققققدر خودم و درگیر اینکه نازام و لوله هام بستس و تخمک ندارم و... ک ...

اره راست ميكي من خيلي استرس دارم و اينكه نميدونم چيكار كنم استرس از جونم نميره همش بهش فك ميكنم حتي وقتي فكر هم نميكنم ته دلم جوش ميزنه كه بايد نگران چيزي باشي

اره راست ميكي من خيلي استرس دارم و اينكه نميدونم چيكار كنم استرس از جونم نميره همش بهش فك ميكنم حتي ...

خب بدنت و ب استرس عادت دادی، یه چیزی بهت میگم بهش میرسی به هررررررچی فکر کنی همون برات اتفاق میفته

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند...

منم تقریبا بعد دوسال اقدام بدون نتیجه عکس رنگی انجام دادم دهانه رحمم بسته بود با عکس باز شد و همون ماه درجا باردار شدم 

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2706