2737
2734
عنوان

احتمال سندرم داون در غربالگری اول

2944 بازدید | 12 پست

سلام دوستان، من مدت هاست که مطالب دوستان رو میخوندم و ازشون امیدواری میگرفتم. واسه همین تصمیم گرفتم ماجرای خودم رو هم تعریف کنم شاید چند نفر هم شرایط من رو داشته باشن و امیدوار بشن.

من هفته 18 بارداری هستم، غربالگری اول nt جنین 3.04 شد و توی آزمایش خون هم احتمال سندرم داون 1 به 14 شد. و خیلی مارو ترسوندن. چون خیلی احتمال بالایی هست. دیگه نگم براتون از 2 ماهی که به ما گذشت و چقدر گریه کردیم که شاید جنین مشکل داشته باشه، بالاخره رفتم و آمینیوسنتز انجام دادم و خدارو شکر گفتن سالمه. میخواستم بگم که این موضوع جدیدا برای خیلی ها پیش میاد. چون آزمایشگاه ها احتمالاتشون رو بالا بردن و بیشتر آزمایشات رو مشکل دار نشون میدن که آزمایشهای دیگه انجام بشه. نگران هیچ چیز نباشید و فقط به خدا توکل کنید.

من ریسکم یک ب 8بود وعدد ان تی 2/14 بود.رفتم امینوسنتز دادم.دخترم سالم سالم بود.خدا بگم چیکارشون کنه بااین همه استرسی ک به زن باردار میدن.شوهرم‌داشت دیوونه میشد بیچاره.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

غربالگری اول منم زده بود ۱:۴۳۰ اصلا دیوونه شدیم دکترم شکر خدا خوب راهنماییم کرد گفت ntخوبه ریسکتم پایینه غربالگری دومو بده دیگه تست امینو ندادم و کلی بهم ارامش داد ولی اولین بار اسمشم که ریسک داره کل بدنم لرزید تا صبح گریم بند نمیومد 

تیکر تولد نفس مامان❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ریسکم یک ب 8بود وعدد ان تی 2/14 بود.رفتم امینوسنتز دادم.دخترم سالم سالم بود.خدا بگم چیکارشون کنه ...

واقعا خدا لعنتشون کنه مال اکثرا ریسک داره پسر دوستم الان دو سالشه سالمه سالمه میگفتن ۸۰% مشکل داره تست داد دکتر نا بلد بود کیسه ابش نشتی پیدا کرد بچه ی سالمو میخواستن بکشن

تیکر تولد نفس مامان❤
2731
من ریسکم یک ب 8بود وعدد ان تی 2/14 بود.رفتم امینوسنتز دادم.دخترم سالم سالم بود.خدا بگم چیکارشون کنه ...

خداروشکر که سالمه، واقعا خدا ازشون نگذره که بارداری رو فقط کردن استرس

غربالگری اول منم زده بود ۱:۴۳۰ اصلا دیوونه شدیم دکترم شکر خدا خوب راهنماییم کرد گفت ntخوبه ریسکتم پا ...

آخه ریسکتون زیاد نبوده وگرنه باید آمینو انجام میدادید. خداروشکر که نی نیتون سالمه

واقعا خدا لعنتشون کنه مال اکثرا ریسک داره پسر دوستم الان دو سالشه سالمه سالمه میگفتن ۸۰% مشکل داره ت ...

ای وای.بخدا وقتی دکتر بیشعور داشت از من تست میگرف داشت با دستیارش در مورد دلمه برگ مو حرف میزد😑😑😑منم ضربان قلبم بالا رفته بود از استرس.گفتم ببحشید میشه در مورد غذا حرف نزنید؟من حالت تهوع دارم.بعدش بگو بخندشون شرو شد.خیلی بی فکرن.اصلا ب این فک نمیکنن یه مادر اون لحظه چه حالی داره.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
آخه ریسکتون زیاد نبوده وگرنه باید آمینو انجام میدادید. خداروشکر که نی نیتون سالمه

من گیر داده بودم انجام بدم یه دکتر گفت انجام بده یکی دیگه خدا خیرش بده کلی واسم وقت گذاشت ارومم کرد

تیکر تولد نفس مامان❤
2738
خداروشکر که سالمه، واقعا خدا ازشون نگذره که بارداری رو فقط کردن استرس

ممنون.خدا هیچ‌پدر مادری رو با بچشون امتحان نکنه.واقعا سخته

سلام برای منم بعد از غربالگری اول تست تکمیلی داد و توی اون ds مثبت شده. ۱ به ۶۲ .

الان حتما می گن nt   بدم. اینا می خوان با این آزمایش های گرون قیمت کسب درآمد کنن؟

تکلیفم که معلوم بشه توی فارس من بر ضد آزمایشگاه ها پویش راه می اندازم.