2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از زایمان نگو حالم خراب میش یادم میفته

خیلی سخت گذشت؟؟من خیلی دوس دارم تجربش کنم

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

اره خوب بود حتی به من مخدر هم زدن ولی من خو سنم کم بود دیگه خونریزی هم کردم وضعم بد شد 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡
2738
از زایمان نگو حالم خراب میش یادم میفته

چرا میشه بگی؟ انتخاب اول من زایمان طبیعی هست البته با بی حسی نخاعی

خدایا دوست دارم، به من لیاقت بندگی بده نزار گمراه بشم

آره من برام بی حسی زدن ولی دریغغغغ از یه درصد تغییر... اصلا هیچ فایده ای نداشت دردی که باید میکشیدمو دوبرابرم حتی کشیدم عوارض اون آمپول بی حسی رو هم الان دارم پس میدم دیگه هیچوقت کمرم مث قبل نشد همیشه کمر در د دارم حتی تو خوابیدن و نشستن

به آرزوهایم قول رسیدن دادم☺️
اره خوب بود حتی به من مخدر هم زدن ولی من خو سنم کم بود دیگه خونریزی هم کردم وضعم بد شد 

ببخشید چرا خونریزی کردی؟ تهران بودی؟ 

خدایا دوست دارم، به من لیاقت بندگی بده نزار گمراه بشم
خیلی سخت گذشت؟؟من خیلی دوس دارم تجربش کنم

برا من سخت گذشت براهمه یکی نیس. الان دوسداری ماه اخر از ترس روانی میشی. دردش شیرینه شاید شما راحت زایی انشالا.من سزارینو ترجیح میدم

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤
آره من برام بی حسی زدن ولی دریغغغغ از یه درصد تغییر... اصلا هیچ فایده ای نداشت دردی که باید میکشیدمو ...

واقعا؟شاید رو بدن سما جواب نداده چون خیلیا ک راضی ان

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2706