2737
2739

خیلی درمانده ام خدایی کسی تجربه ای داشته بگه مطمعنم طلسمم کردن...هرختمی چله ای برمیدارم بادوستام اونا همشون

ازدواج کردن توی همین ختم هاا چله هایی که باهم برداشتیم ۴۰روزه.ولی برا من حتی ی خواستگار هم نمیاد کلن هم اثر بد میکنه... تورو فاطمه زهرا راهکاری داشتین بگین...این طلسم لعنتی رو از بین ببرم 

لطفا بگین

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

والا هر دختریو میبینم میگه طلسمم کردن خواستگار ندارم یا کل دخترهای ایران و طلسم کردن یا پسرها دیگه میترسن ازدواج کنن برای همین نمیرن خواستگاری

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تا چهل روز هرروز یه سوره بقره بخون

مشکلت حل میشه 

بعدم تو گوگل سرچ کن رقيه شرعيه دانلود کن بذار تو خونت 

واسه ما ک خیلی جواب داد واسه طلسم و حسد و نظر 

واسه اينكه بتونى بم توهين كنى،اول بايد نظرت برام مهم باشه :))
2728
منم ۷۰ روز سوره بقره رو گوش دادم البته چندروزشو خونه نبودم وجایی که بودم گوش دادم ولی همچنان مشکلاتم ...

نمیدونم عزیزم ولی واسه ما ک جواب داده 

البته ما خودمون خوندیم فقط ب گوش دادن اکتفا نکردیم 

امیدوارم مشکل شماهم هر چ زودتر حل بشه 

واسه اينكه بتونى بم توهين كنى،اول بايد نظرت برام مهم باشه :))
2738