2733
2739
عنوان

بارداریه چیه اصلن؟(این تاپیک خنده و سرگرمی و مسخره کردن نیست .)

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 72 پست
از الان به این چیزا فکر نکن،مثبت فکر کن،اینجوری به خودت تاقین میکنی من تجربه سقط دارم،هشت هفتگی،من ...

خارج رحمی تو سنو مشخص میشه؟؟؟تو ۶ هفته؟

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
خواهش میکنم ، بعله باردارم ، الان هفته ۲۶ هستم من ، منم همونقدر شوک شده بودم و کلییی سوال داشتم ،کا ...

عزیزم  بسلامتیییی😍❤❤⚘⚘ ممنونم.

یکی از ناراحتیامم اینه ک بچم نیمه اولی نمیشه.البته ناشکری نمیکنم .من از خدا خواستم چیزی ک صلاحمه برام رقم بزنه ولی دوست داشتم نیمه اولی باشه .شما بچه ات نیمه دومی میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خارج رحمی تو سنو مشخص میشه؟؟؟تو ۶ هفته؟

نمیدونم عزیزم،من دیر متوجه بارداریم شدم،به محض اینکه فهمیدم باردارم فرداش سقط شد،دکتر نرفته بودم فقط بتا داشتم

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
عزیزم نگران لک نیستم فقط نمیدونمم چمه از ی طرف میگم اگه باردار باشم چجوری وزن زیاد   و درد ها و ...

ویتامین b۶  مصرف کنی ویار خیلی نمیگیری ، من خودم خیلییی کم بود ویارم خداروشکر ،

بعدم اووو وزن زیادت که میفته به پاییز و زمستون تو این گرما نیس ، 

من الان تو ۲۶ هفتگی تااازه یه کوچولو شکمم مشخص شده ، هنوز یکی ببینه نمیفهمه باردارم ، هفته ۳۰ به بعد آدم سنگین میشه

بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  
2731
از الان به این چیزا فکر نکن،مثبت فکر کن،اینجوری به خودت تلقین میکنی من تجربه سقط دارم،هشت هفتگی،من ...

یا خدااا 🥴😁😂🥺

الان نمیدوتنم اگه دوقلو باشه قیافم باید چ شکلی بشه 😁

انقد سقط زیاد شده میترسم چکار کنم ولی سعی میکنم مث حرف شما و دکترم‌ک ازمایشمو بهش نشون دادم مثبت باشم و مثبت فکر کنم .

دعا کن خدا چیزی بهم بده ک صلاح و تحملم در اونه ❤🎈

نمیدونم عزیزم،من دیر متوجه بارداریم شدم،به محض اینکه فهمیدم باردارم فرداش سقط شد،دکتر نرفته بودم فقط ...

چند هفته متوجه شدی؟؟؟خودش سقط شد؟

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
خواهش میکنم ، بعله باردارم ، الان هفته ۲۶ هستم من ، منم همونقدر شوک شده بودم و کلییی سوال داشتم ،کا ...

وای گلم واسه منم میزنی منم باردارم ۷ خرداد اولین روز اخرین پریودم بود

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
آره ۳ ماه اول خیلی باید بیشتر مراقب باشی ، پیاده روی رم معمولا ۳ ماه آخر شروع میکنن ، آخی منم دقیقا ...

خخخ .

اها راستی فولیک اسید چند باید بخورم؟ب من دکتر ۱ میلی داد 

2738
عزیزم  بسلامتیییی😍❤❤⚘⚘ ممنونم. یکی از ناراحتیامم اینه ک بچم نیمه اولی نمیشه.البته ناشکری نمیک ...

وای تو چرا انقد منی😅😅😅

منم اون اوایل یکی از ناراحتیام همین بود ،  مهر به دنیا میاد ایشالله نی نی م ،ولی ناراحت بودم چرا نیمه اول نیس ، 

تاااازه خیلی ناراحت تر بودم چرا ۱۴۰۰ نمیشه😅😅

بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  
یا خدااا 🥴😁😂🥺 الان نمیدوتنم اگه دوقلو باشه قیافم باید چ شکلی بشه 😁 انقد سقط زیاد شده میترسم چ ...

عزیزم ایشاله😍

خدا اونی که صلاحته رو پیش پات بزاره😘😍

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
چند هفته متوجه شدی؟؟؟خودش سقط شد؟

۸هفته،چون شوهرم بیماری سختی گرفت تو اون زمان،مشغول پرستاری از اون بودم متوجه بارداریم نشدم،به محض اینکه فهمیدم و بتا دادم و جوابش و گرفتم فرداش لک دیدم و خود به خود سقط شد،رفتم دکتر گفت بتام به سن بارداریم نمیخورده و خارج از رحم بوده

۸هفته،چون شوهرم بیماری سختی گرفت تو اون زمان،مشغول پرستاری از اون بودم متوجه بارداریم نشدم،به محض ای ...

علایم بارداری نداشتی؟

ویتامین b۶  مصرف کنی ویار خیلی نمیگیری ، من خودم خیلییی کم بود ویارم خداروشکر ، بعدم اووو وزن ...

وایی واقعا؟ هفته ۲۶ شکم زیاد نداری و از هفته ۳۹ سنگین میشیم؟😍

چقدر امیدوارم کردی با این حرفت😊🌸 ویتمین b6 رو برم سرخود از داروخانه بگیرم عیب نداره ؟

قرص کلسیوم چی راستی؟

قرص ویتامین  د  چی و دوزش باید چند باشه؟

2706