2733
2734
عنوان

با دکتری حوزه علمیه چیکار میشه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 96 پست
داریم تو فامیل دیدم باورکنین فقط اسمشون بد در رفته استاد حوزه علمیه حقوقش اندازه معلمم نیست... طلبه ...

چند تا از آشناهای نزدیکم رفتن حوزه، سنشون نسبتا کمه، وضعشون بدک نیست

اگر دانشگاه میرفتن قطعا شغل پاییتری میداشتن

ماهم تو فامیل داریم کسی که اول طلبه بود بعد قاضی شد الان پول پارو می کنه ولی کسی که فقط طلبه است و ب ...

داری میگی قاضی اونم از هر چندین و چندصد نفرشون شاید یکی دوتاشون بتونن به اون حد برسن دیگه قاضی شده...

ولی طلبه با هر سطحی تو وضعیت الان معیشتش واقعا خیلی سخته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم تو فامیل داریم کسی که اول طلبه بود بعد قاضی شد الان پول پارو می کنه ولی کسی که فقط طلبه است و ب ...

طلبه که هنوز آخوند نشده معادل دانشجوئه، باید با دانشجو مقایسه کنی نه فرد شاغل

با این تفاوت که طلبه ماهی ۳ تومن پول میگیره ولی دانشجو هیچ پولی نمیگیره و معمولا باید شهریه هم پرداخت کنه

واقعا متوجه این تفاوتها نیستید؟

2731
چند تا از آشناهای نزدیکم رفتن حوزه، سنشون نسبتا کمه، وضعشون بدک نیست اگر دانشگاه میرفتن قطعا ش ...

اگر دارای شغل شدن و دیگه طلبه نیستن بله...

مث بقیه رشته ها که تحصیل کردند و کار پیدا کردند ولی اگر فقط طلبه ان و وضعشون خوبه از جای دیگه یا کار میکنن یا حمایت خانواده دارند...

طلبه که هنوز آخوند نشده معادل دانشجوئه، باید با دانشجو مقایسه کنی نه فرد شاغل با این تفاوت که طلبه ...

برای بقیه دانشجوها مثل دانشگاه فرهنگیان هم با اینکه دانشجو ان حقوق دارن..و استخدامیشون تضمینه دوران دانشجوییش هم سابقه کارش میشه بعدا...

هستند رشته های دیگه ...

طلبه که هنوز آخوند نشده معادل دانشجوئه، باید با دانشجو مقایسه کنی نه فرد شاغل با این تفاوت که طلبه ...

خوب دانشجو های پرستاری پزشکی فرهنگیان دانشگاه افسری وخیلی جاهای دیگه به محض ورود به دانشگاه بهشون ماهانه کمک هزینه میدن که خیلی خیلی بیشتر از دریافتی حوزه است 

بعدشم چند سال اول که بری حوزه شهریه و بیمه و هیچی نداری 

2740
خوب دانشجو های پرستاری پزشکی فرهنگیان دانشگاه افسری وخیلی جاهای دیگه به محض ورود به دانشگاه بهشون ما ...

نه بابا من پرستارم الانم که شاغلم اضافه کارمو به سختی میدن .دوران دانشجویی هم چیزی نمیدادن

برا هیئت علمی دانشگاه باید مدرک دانشگاهی هم داشته باشه.

سطح ۴ش چه رشته ایه؟؟؟

قم ک خیلی بعیده، چون طلبه تو قم زیاده‌یجورایی دست زیاده😅

ولی تو خود حوزه یا مدرسه، میتونه تدریس کنه

البته با سطح ۴ حیفه بره مدرسه🥲

کارای پژوهشی هم هست...

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر
نه من پشت سر افشین ۲ نماز نمیخونم 

امشب افشین ۲ گیر داده به آخوندا  

والا من شوهرم روحانیه، دکترا هم داره، درخواست کار هم زیاد داره، چه تدریس چه جاهای دیگه...من نمیدونم این آخوندای مریخی پولدار دقیقا کجان که به پست ما نخوردن  

من بدونم چجوری پولدار میشن که شوهره رو بفرستم به اون مسیر  

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2706