2737
2739

سلام بچه ها من ۵ روز بعد از عقب افتادن پری ام با بی خیالی بی بی چک زدم و در کمال تعجب و در حالی ک مغزم پر از مشغولیت ها و نگرانی های دیگه برای زندگی بود(از جمله وام گرفتن و حونه عوض کردن بابی پولی )بود دیدم ک بلافاصله بی بی چکم دو خط قرمز انداخت 

ب گفتن یه "وا" اکتفا کردم مغزم اماده نبود.

حتی اون لحظه ب شوهرم نگفتم.

از دو روز قبل از موعد پری ام دردای پریودی ام رو داشتم .

نوار بهداشتی خریدم و چون میخواستم برم مسافرت گذاشتم تو کوله ام .

ینی تا این حد منتظر بچه نبودم(البته ما تقریبا یکساله ک تو اقدام بودیم .اما از اسفند دیگه بدون استرس و عادی بود اقداما و بدون انتظار .چون طی کلی اقدام باردار نشده بودم و دیگه بهش فک نمیکردیم.

دوروز بعد از بی بی چک مثبت، (ینی ۷ روز بعد از عقب افتادن پری ام)دکتر برام ازمایش بتا نوشت و جوابش مثبت شد .با بتای ۵۴۰۶

تونت زده بود بتای بالا در اول بارداری ممکنه علامت پوچیه بارداری باشه .

اینو با دکترم درمیون گذاشتم ک گفت همچین چیزی نیست .

و گفت بتای بالات خوبه .

شکم درد داشتم .هرشب یجای شکمم درد میکرد ب دکتر ک گفتم گفت سندروم روده تحریک پذیره مربوط ب بارداریه .

بچه ها نصف شبا با دل درد بیدار میشم.گاهی زیر زیر دلم درد میگیره چرا؟

دیشب با درد شدید بیدار شدم.صبح لک کوچولو دیدم ک احتمالا لانه گزینیه.

خیلی سوال دارم 

این ک چ ورزشایی بکنم ک بارداری سالم داشته باشم؟

من از الان فقط افتادم.

ینی تنبلم هستم و گرمای تهرانم دال براین موضوعه .من ب گرما عادت ندارم چون ۲۶ سال تو یه شهرستان کوهستانی و خنک زندگی کردم و حالا بعد از ازدواج ۴ ساله تهرانم .

کممممممک هر چی لازمه تو بارداری بهم بگین‌

چیا بخورم

چیا نخورم؟

دکتری ک جواب آز رو بهشنشون دادم گفت سونو تشکیل قلب اصن نمیخوای و فلان یهو میذاریم با غربالگری اول ب خانمای باردار میگیم انجام بدن 

اما بهداشت ک رفتم گفت ما با جواب مثبت آزمایش پرونده تشکیل نمیدیم و با بی ملاحظگی گفت حالا اومد و قلب تشکیل نشده بود یا بارداریت پوچ بود .

باید سونو تشکیل قلب بدی تا پرونده تشکیل بدیم

تاریخ سونو تشکیل قلب کی هست؟

غربالگری اول چی؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

بهداشت کم‌کاری کرده چون همیشه با جواب ازمایش مثبت پرونده تشکیل میشه منم ۹ هفتم نرفتم تشکیل قلب ...استرسشم ندارم...اگر قلب تشکیل نشه خدای نکرده بچه نمیمونه و‌خودش دفع میشه اما اگر دکتر تشحیص بده بادارو سقطش میکنن ک‌تو بارداری بعد میگن‌کمی‌مشکل سازه...زعفرون و سردی نخور بستنی نخور سیاهدانه نخور ...سه واحد کلسیم باید کسب کنی درروز...میوه بخور..چیزاش یرین مث زرد الو خرما خربزه کم بخور چون قند میگیری نمک کم بخور...

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

لکت اگه ادامه داشت برو دکتر ..الان که دیگه لانه گزینی نیست اون مال دو هفتع پیش بود..شایدم دوقلو دار باشی با این بتای بالاااا

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706