2733
2739
عنوان

شوهرم رفت خونه زنه درنیومد

| مشاهده متن کامل بحث + 6466 بازدید | 194 پست
خاک تو سرم با صبوریم.‌انقد پیر شدم که نگو. بس که گریه کردم صورتم پرچروک شده

لقش بابا 

به خودت و بچت فکر کن 

دنیا گرده خدا سزاشو ‌میده خودت به چشم میبینی التماست میکنه حلالش کنی

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعد اونوقت تو باور کردی ۴ ساعت تو فروشگاه رفاه بوده؟

اره گلم از در فروشگاه رفت تو از در فروشگاه اومد بیرون. بار اول دومش نبود هزاران بار این کارو کرده. حالا که ماشین داریم ولی کولر نداره. تو گرما چندی پیش تو ماشین نشستم خواسته بستنی بخره. به قران ۵ رفت سوپری ۷اومد بیرون. هیشکی باور نمیکنه

2731
خاک تو سرم با صبوریم.‌انقد پیر شدم که نگو. بس که گریه کردم صورتم پرچروک شده

واقعا متاسفم برای زنایی مثل شما که میشینین  سرتون دوز و کلک سوار کنن آخه .  یکم به خودتون ارزش بدین .  چرا باید یه نفر بتونه هر کاری با شما بکنه . اگ خانما بتونن کار کنن پشتوانه مالی داشته باشن مجبور نشن به خاطر نداشتن پشتوانه این ظلم رو تحمل کنن خیلی خوب بود 😣😣

اره گلم از در فروشگاه رفت تو از در فروشگاه اومد بیرون. بار اول دومش نبود هزاران بار این کارو کرده. ح ...

دو ساعت یعنی چیکار میکرد نه؟

میتونم یه حدسایی بزنما ولی خودت متوجه شدی دلیل این تاخیرا رو؟؟

اره گلم از در فروشگاه رفت تو از در فروشگاه اومد بیرون. بار اول دومش نبود هزاران بار این کارو کرده. ح ...

معتاده لفت میده؟؟ آخه طبیعی نیستا انقد کن بودن. تو هم بازبونت حالشو جابیار

زندگی همچنان زیباست
2738
واقعا متاسفم برای زنایی مثل شما که میشینین  سرتون دوز و کلک سوار کنن آخه .  یکم به خودتون ...

دقیقا کاش براشون کار بوود 

اینجور مردا رو با خاک یکسان میکردن

چرا داخل چیکارمیکرد؟ 

مثل ابله ها تمام جنسا رو نگاه میکنه همه رو دست میزنه همه رو قیمت میخونه ساعتها لوازم خانگیا رو نگاه میکنه. یه وقت هم یه جا دوست یا اشنا پیدا میکنه مشغول صحبت میشه ککش هم نمیگزه من تو برق افتاب یا برفو زمستون یه جا منتظرشم

مثل ابله ها تمام جنسا رو نگاه میکنه همه رو دست میزنه همه رو قیمت میخونه ساعتها لوازم خانگیا رو نگاه ...

پس خیلی ازدستش حرص میخوری. باز میگن زنا خنگن. مردا زبل وتیزن

زندگی همچنان زیباست

خیلی برام جالبه که چیکار میکنه؟ آخه تو برات سوال نیست؟؟یبار کنجکاو نشدی پشت سرش بری ببینی آخه چند ساعت تو فروشگاه یا سوپری چیکار میکنه؟والا آدم میمیره از کنجکاوی تو چقد بیخیالی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2706